YBWEB03

İNOVA SOFT YAZILIM DONANIM VE PROJE HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.

InovaSoft,15 yılı aşkın deneyimiyle yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, çeşitli sektörler ile çalışma fırsatı yakalamış ve alanında uzman girişimcilerin kurduğu bir şirkettir.

Tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında bulabilmeniz için, işletmenize en uygun çözümü seçerken, satın alırken, uyarlarken ve kullanmaya başladıktan sonra ki aşamalarda yanınızdayız.

Özellikle otomotiv, kâğıt, cam, tekstil, gıda, eğitim, mobilya, ambalaj vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmaların; satış, satın alma, lojistik, finansman, muhasebe, üretim, planlama gibi bölümlerinde iş süreçlerini bütünleşik bir sistem ile yürütebilmeleri için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin bilişim ve danışmanlık ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılıyoruz. “Birlikte kazanmak” ilkesinden hareketle önerdiğimiz müşteri odaklı çözümler sayesinde sadece bir çözüm ortağı değil aynı zamanda bir yol gösterici olmayı amaçlıyoruz.

Güncel teknolojiye dayanan çözüm önerilerimizle yatırımın, fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarken müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlamayı ve toplam maliyette en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizi Inovasist markası altında geliştirdiğimiz özel yazılım çözümleriyle ve operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojilerle tanıştırmaktayız.

Teknolojinin getirdiği değişimleri avantaja dönüştürmek için müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunan, alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Netsis Proje ve Destek Uzmanı
İNOVA SOFT YAZILIM DONANIM VE PROJE HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Manisa, Manisa - Yunusemre
Son 1 Hafta
Yazılım ve Geliştirme Uzmanı
İNOVA SOFT YAZILIM DONANIM VE PROJE HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Manisa
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.