YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Müşteri Temsilcisi

İzmir, İstanbul Avrupa Yakası
 • 17.04.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 3724 Görüntüleme
İNTERAKTİFKREDİ DANIŞMANLIK A.Ş. Müşteri Temsilcisi İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’nin lider danışmanlık kuruluşu İnteraktif Kredi, ruhunda liderlik olan, kendisini sürekli geliştiren, yeri geldiğinde eleştiren, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kendisine yatırım yapmış, tecrübe ve bilgi birikimini ortak hedefler doğrultusunda harcayabilecek yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duymaktadır. 

Müşteri Hizmetleri ekibimizin bir parçası olarak,

 • Inbound ve outbound olarak bize doğrudan başvuru yapmış müşterilerimizle telefonla görüşücek, işimizin yapısını ve işleyişini anlatacak ve kredi almaları için gerekli olan yönlendirmelerin yapılmasını sağlayacak,
 • İnternot-Kredinin Pusulası ürünümüzün satışını yapabilecek, dinamik ''Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi'' takım arkadaşları aramaktayız. 

Müşteri Hizmetleri ekiplerimize İstanbul (Şişli) ve İzmir (Bayraklı) şubelerimiz için alım yapmaktayız. Eğlenceli, dinamik ve rahat bir çalışma ortamında iyi bir kariyer planlıyorsanız İnteraktif Kredi tam size göre!


Çalışma Saatleri ve Yan Haklar: 

 • Hafta İçi: 08:30 - 19:00
 • Hafta Sonu: Çalışılmıyor.
 • Yol Destek Ücreti ödeniyor.
 • Yemek kartı olarak kişiye özel Ticket Kart veriliyor.

Aranan Nitelikler

 • 19 - 35 yaş aralığında,
 • Telefonda iletişim becerisi gelişmiş,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Ofis ortamında çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına uygun,
 • Analitik düşünebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli,
 • En az lise mezunu takım arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İSTANBUL FM 106 TELEVİZYON İLETİŞİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETIŞIM ORG. SAN. VE TİC. A.Ş.
İzmir
Bugün
ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İNTERAKTİFKREDİ DANIŞMANLIK A.Ş.

2010 yılında İnteraktif Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2017 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile İnteraktif Kredi A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye'nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.

İnteraktif Kredi'nin faaliyetlerinin dayandığı yasal koşullar BDDK'nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyetlerimizi bu çerçevede yürütmekteyiz. Faaliyet alanımız bankaların bireysel ve ticari nitelikli ürünlerinin satışı ve pazarlanmasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık almasının sağlanmasıdır. ITO (İstanbul Ticaret Odası) 85502 sicil numaralı kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir ve bütün işlemlerimiz tamamen yasaldır.

Krediler konusunda Türkiye'nin en uzman, en eski, en kurumsal ve en köklü danışmanlık kurumu olan İnteraktif Kredi, 2010 yılından itibaren sektörün öncüsü ve belirleyicisi konumundadır. 2015 yılında yüksek maliyetli teknolojik yatırımlar yaparak Türkiye'de ilk defa uygulanan İnternot - Kredinin Pusulası ile bireysel ve ticari kredi almak isteyen müşteriler için bankalara başvuru yapmadan gerçeğe en yakın sonucu alabileceği online kredi danışmanlık ürününü piyasaya sürmüştür. 2010 yılından itibaren devam eden faaliyetlerimizde 15.000'den fazla müşteriye kredi danışmanlığı yaparak istedikleri kredilere ulaşmaları konusunda yardımcı olduk. 2015 Kasım ayında başlattığımız İnternot - Kredinin Pusulası ile 120.000'den fazla müşterimizin kredi alması konusunda yol gösterici olduk. İsteyen müşterilerimizin kredisinin kullanılması aşamasına kadar hizmet vermeye devam ettik.

Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle yine sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.

İnteraktif Kredi olarak bağlı bulunduğumuz BDDK nın Destek Hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde:

- Kredili Mevduat Hesabı

- Kredi Kartı

- Tüketici Kredileri

- Konut Kredileri

- KOBI Kredileri

- Ticari Krediler

gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na aykırı olmamak koşulu ile İnteraktif Kredi'nin bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete'nin 30 Mayıs 2017 tarihli ve 425 No'lu sayfasında yayımlanmıştır.

İnteraktif Kredi olarak biz 2017 yılı itibari ile Genel Müdürlük, İstanbul/Mecidiyeköy ve İzmir/Bayraklı şubeleri ile yerleşik olup bütün Türkiye'ye hizmet vermektedir. Yakın zamanda yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz teknolojik yatırımlarla müşterilerimizin hayatına kolaylıklar getirmeyi hedeflemekteyiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları