YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Krediler Birimi Asistanı

  • 16.05.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 3985 Görüntüleme
İNTERAKTİFKREDİ DANIŞMANLIK A.Ş. Krediler Birimi Asistanı İş İlanı

İş Tanımı

Genel Müdürlük bünyemizde görevlendirilmek üzere;
Kariyerini İnteraktif Kredi Danışmanlık bünyesinde alacağı kişiye özel gelişim ve eğitimlerini tamamlayarak, Türkiye’nin en iyi ve en başarılı kredi danışmanlık kurumuna;
Bankalara kredi girişinin yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,
Kredi süreçlerine ilişkin operasyonel AR-GE'yi sağlayacak,
Kredi tahsis süreçlerinde KKB değerlendirmesini yapacak,
Onaylanan krediler için müşteri yönlendirilmelerini yapacak,
Danışmanlık tahsilat aramalarını gerçekleştirecek,
Raporlamaları yapacak,
Satış ekiplerinin desteklenmesini sağlayacak “Krediler Birimi Asisitanı” olarak katılacak takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

En az yüksek okul, tercihen Üniversitelerin iktisadi idari bilimler fakültesinden mezun ya da bankacılık mezunu,
Analitik zekaya sahip,
Çözüm odaklı,
Microsoft Office programlarına hakim,
Prezantabl,
Diksiyonu düzgün,
Dışa dönük, takım çalışmasına uygun,
Dikkatli ve hızlı iş yapabilen,
Gerektiğinde yoğun iş saatlerine uyum sağlayabilen,
Eğitilmek üzere, güvenilir adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İzmir
Son 1 Ay
KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.A.Ş.
İzmir
Dün
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İzmir
30.05.2019
BENZER TÜM İLANLAR

İNTERAKTİFKREDİ DANIŞMANLIK A.Ş.

2010 yılında İnteraktif Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2017 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile İnteraktif Kredi A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye'nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.

İnteraktif Kredi'nin faaliyetlerinin dayandığı yasal koşullar BDDK'nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyetlerimizi bu çerçevede yürütmekteyiz. Faaliyet alanımız bankaların bireysel ve ticari nitelikli ürünlerinin satışı ve pazarlanmasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık almasının sağlanmasıdır. ITO (İstanbul Ticaret Odası) 85502 sicil numaralı kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir ve bütün işlemlerimiz tamamen yasaldır.

Krediler konusunda Türkiye'nin en uzman, en eski, en kurumsal ve en köklü danışmanlık kurumu olan İnteraktif Kredi, 2010 yılından itibaren sektörün öncüsü ve belirleyicisi konumundadır. 2015 yılında yüksek maliyetli teknolojik yatırımlar yaparak Türkiye'de ilk defa uygulanan İnternot - Kredinin Pusulası ile bireysel ve ticari kredi almak isteyen müşteriler için bankalara başvuru yapmadan gerçeğe en yakın sonucu alabileceği online kredi danışmanlık ürününü piyasaya sürmüştür. 2010 yılından itibaren devam eden faaliyetlerimizde 15.000'den fazla müşteriye kredi danışmanlığı yaparak istedikleri kredilere ulaşmaları konusunda yardımcı olduk. 2015 Kasım ayında başlattığımız İnternot - Kredinin Pusulası ile 120.000'den fazla müşterimizin kredi alması konusunda yol gösterici olduk. İsteyen müşterilerimizin kredisinin kullanılması aşamasına kadar hizmet vermeye devam ettik.

Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle yine sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.

İnteraktif Kredi olarak bağlı bulunduğumuz BDDK nın Destek Hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde:

- Kredili Mevduat Hesabı

- Kredi Kartı

- Tüketici Kredileri

- Konut Kredileri

- KOBI Kredileri

- Ticari Krediler

gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na aykırı olmamak koşulu ile İnteraktif Kredi'nin bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete'nin 30 Mayıs 2017 tarihli ve 425 No'lu sayfasında yayımlanmıştır.

İnteraktif Kredi olarak biz 2017 yılı itibari ile Genel Müdürlük, İstanbul/Mecidiyeköy ve İzmir/Bayraklı şubeleri ile yerleşik olup bütün Türkiye'ye hizmet vermektedir. Yakın zamanda yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz teknolojik yatırımlarla müşterilerimizin hayatına kolaylıklar getirmeyi hedeflemekteyiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları