İş Tanımı

ÜSTÜN DÖKMEN YAŞAM BOYU GELİŞİM VE EĞİTİM AKADEMİSİ’NİN gözetim ve desteğinde hizmet veren ADANA KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULU'nda 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında görevlendirilmek üzere;

Aranan Nitelikler

    Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ve Okul Öncesi Eğitim Bölümlerinde Ön Lisans veya lisans eğitimi almış, 
 Anaokulu Öğretmeni olarak en az 1 veya 2 yıl çalışmış,
 Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen, Anaokulu Öğretmenleri alınacaktır.

 Başvurular gizli tutulacaktır. Öğretmen olarak kabul edilen adaylar akademimiz tarafından mesleki gelişim programına alınarak yetiştirileceklerdir.

 İlana başvuracak adaylar Adana Küçük Şeyler Anaokulu web sitemiz adana.kucukseyler.com.tr , insan kaynakları bölümünde yer alan Aydınlatma Metnini , Açık Rıza Metnini ve KVKK Metnini okumalı onay veriyor ise bu ilanımıza başvurmalıdır. 

Özet Bilgiler

  • Öğretmen
  • Eğitim
  • Eğitim
  • Tam zamanlı
  • Uzman
  • Adana
  • 12.04.2021
  • 12.04.2021
  • 31.05.2021

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
12.01.2021
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
24.09.2020
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
24.09.2020
Sınav Eğitim Kurumları
Adana - Çukurova
Bugün
Sınav Koleji
Adana
Bugün
MARKALAR BİRLİĞİ GENEL MERKEZ
Türkiye
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Adana - Çukurova
Bugün
ADANA GÜNDOGDU KOLEJÎ
Adana
Dün
ADANA GÜNDOGDU KOLEJÎ
Adana
Dün
ADANA GÜNDOGDU KOLEJÎ
Adana
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Akademinin psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetlerinin etkililik ve verimliliğini artırmak amacıyla Eylül 2009 tarihinden itibaren bu hizmetler Psikoloji Dünyası markasıyla verilmeye başlandı.

Küçük Şeyler Anaokulu markası ise, 2006 yılında yine kurucularımız tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir proje olarak hayata geçti. 24 ilde hizmet veren 43
okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye,  çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

19 Eylül 2011 tarihinden itibaren İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hizmete giren, anaokullarımızın devamı olan, ilkokul ve ortaokul eğitimi veren kolejimizle hizmet alanımızı genişlettik. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk Yönder Okulları'nı, sırasıyla İzmir, Bursa, Didim, İstanbul Maltepe, İskenderun Arsuz ve Sakarya kampüsleri takip etti. Kampüslerimiz, çok özel bir okul modeliyle faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyor.

Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile...

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları