Alanya Tam Zamanlı Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Antalya
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1034 Görüntüleme
enuygunbakıcı Alanya Tam Zamanlı Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Antalya - Alanya ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Antalya alanya' da 3+1 evimizde karı koca ve 3 yaşında çocuğumuz ile yaşıyoruz. Çocuğumuz ile ilgilenecek, kalan zamanında ev işlerine yardımcı olacak dürüst ve temiz birini arıyoruz. 20 - 35 yaşları arasında olabilir. Sabah 9 ile akşam 6 arası çalışacak. Pazar günleri izinli olacak. 7. 500 tl maaş vereceğiz. .

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Antalya - Alanya
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
4.01.2023
Antalya
4.01.2023
Antalya
Son 1 Hafta
Antalya
Son 1 Hafta
Antalya
4.01.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları