ANİMATÖR

  • 24.03.2021
  • 50 - 100
  • 2684 Görüntüleme
AKAY TRAVEL  ANİMATÖR İş İlanı

İş Tanımı

Aranan Nitelikler

We are looking for Hotel Animators who is
* creative
* responsible
* well organized
* with good sense of humor
* languages skills (Rus, Eng, Tr +)To help us organize soft (selected) animation activities for our guests: games, bingo, karaoke, darts  etc.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ela Quality Resort Hotel
Antalya
12.07.2020
BENZER TÜM İLANLAR

AKAY TRAVEL

-Akay Travel Service 1972 yılından beri seyahat sektöründe hizmet vermekte olup, operatörlerimizin ihtiyaç ve isteklerini en üst düzeyde tatmin edebilmektedir. Türkiye'de deneyimli bir elleçleme acentesi olarak, özel müşterilerimize ilgi ve özel isteklerine göre en uygun paketleri, tatillerimize giden düşünce ve planlamada çok iyi bir üne kavuşan, ayrıca personel servisini sağlıyoruz. büyük gurur duyuyoruz.

VİZYON & MİSYON
  • Konuklarımıza ve ortaklarımıza yüksek memnuniyeti korurken en verimli hizmetleri sunmak için en son yenilikleri ve teknolojiyi takip etmek.
  • Fiyatlarımızı rekabetçi tutarken müşterilerimize ve ortaklarımıza en kaliteli paketleri ve hizmetleri sunmak.

WELCOME TO OUR DESTINATION MANAGEMENT COMPANY;
       
      -Akay Travel Service has been serving in travel business since 1972, capable to fulfill our operators needs and wishes at utmost satisfaction. As being an experienced handling agent in Turkey, we provide our special clients the most suitable packages according to their interest and special wishes which brought a very good reputation on the thought and planning that go into our holidays, as well as the personel service in which we take great pride.
VISION & MISSION
  • Keeping up to the latest innovations and technology to provide our guests & partners the most efficient services while maintaining high satisfaction.
  • Offering the highest quality packages and services to our clients & partners while keeping our prices competitive.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları