Ankara Çankaya Ev Yardımcısı Arıyoruz

Ankara
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1124 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Çankaya Ev Yardımcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çankaya' da evimizde gündüz çalışacak, sabah 09. 00 da gelecek ve akşam saat 17. 00 de çıkacak ev yardımcısı arıyoruz. Evde çocuk yok. Karı-koca yaşıyoruz. Kolay anlaşabileceğimiz, genç ve temiz birini istiyoruz. Biz işteyken yemeğimizi ve evin işlerini yapmasını istiyoruz. Güzel yemek yapması bizim için önemli. Hafta sonu 2 gün izin. 6. 500 tl maaş verilecektir. Memnun kalırsak maaşını arttırabiliriz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları