Ateşböceği Öğrenim Birimi Yöneticisi Mobil Etkinlik Noktası Yöneticisi

Türkiye
 • 27.06.2022
 • 500 - 1000
 • 17992 Görüntüleme

İş Tanımı

TEGV

Ateşböceği Öğrenim Birimi Yöneticisi (Mobil Etkinlik Noktası Yöneticisi) 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kurulmuştur.

İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olmuştur. TEGV kurulduğu günden bu yana 8.000’in üzerinde kurumsal bağışçı, 800 binin üzerinde bireysel bağışçı, 166 milyon dolar nakit kaynak, on binlerce gönüllü, yaklaşık 3 milyon çocuğa eğitim desteği vermiştir. TEGV’in 24 ilde 8 Eğitim Parkı, 29 Öğrenim Birimi, 18 Ateşböceği Öğrenim Birimi olmak üzere toplam 55 etkinlik noktası yer almaktadır.

Vizyonumuz

“Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.” 

Misyonumuz

“İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır."TEGV sizi motive eden, takım ruhunu yansıtan, sorumluluk duygusunu yaşatan bir ortama davet ediyor.

TEGV ile hayallerinize adım adım “Merhaba” demek isterseniz aşağıda yer alan ilanımıza başvurabilirsiniz.

İş Tanımı

 • Vakfın eğitim faaliyetlerinin, ilköğretim çağı çocuklarıyla yürütülmesini sağlamak,
 • İl / İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul yönetimleri ile iletişim ve planlama süreçlerini yönetmek,
 • Etkinlikleri hedefler doğrultusunda koordine etmek ve etkinliklerin gönüllüler vasıtasıyla aksamadan devam etmesini sağlamak, 
 • Tüm paydaşlarla, Vakfın; misyon, vizyon ve değerlerine uygun ilişkiler geliştirmek,
 • Kurum içi ve dışı paydaşlara raporlama yapmak,
 • Çevre okullara Ateşböceği etkinliklerinin tanıtımını yapmak, talep oluşturmak.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinin, Görsel Sanatlar, Bilişim, Teknoloji veya Fen Bilimleri Alanından ve/veya Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya, Biyoloji bölümlerinden, mezun.
 • Windows işletim sistemi ve MS Office uygulamalarına hakim, 
 • Güçlü iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip, 
 • Vakfı gittiği her noktada temsil edebilecek,
 • Anadolu’nun herhangi bir il ya da ilçesinde verilecek gezgin görevi üstlenebilecek, seyahat engeli olmayan.

Özet Bilgiler

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Bugün
British Town Dil Okulları
Türkiye
21.11.2021
BENZER TÜM İLANLAR

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

-Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı TEGV, başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu.

-TEGV, bugün ülkemizin karşı karşıya bulunduğu birçok sorunun temelinde eğitim yetersizliğinin bulunduğu, bu sorunu çözmeden çağdaş uygarlık seviyesine ulaşılmasının mümkün olmayacağı inancı ve buna katkıda bulunmak azmi ve arzusu etrafında birleşen 55 kişilik bir mütevelli heyetiyle kuruldu.

-İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı.

Misyonumuz:
 • İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.
Vizyonumuz:
 • Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları