Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Tanımı

Çatalca’da  bulunan Şirketimize ;  bahçe bakımlarında görevlendirilmek üzere Bahçıvanlık tecrübesi olan, Bahçe bakımından anlayan, Alet ve ekipmanları kullanabilen,  Bitki bakım, onarım, ilaçlama konusunda deneyimli,

İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

Not: Servis güzergahlarında  ikamet edenler tercih edilecektir. 


Servis Güzerhaglarımız:

*Çatalca
*Büyükçekmece, Mimaroba,
*Beylikdüzü, Küçükçekmece, Avcılar ve E-5 yolu üzeri Edirne Kapıya kadar..

Aranan Nitelikler

  • En az ilkögretim mezunu,
  • Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  • Uyumlu ve disiplinli,
  • Üslup konusunda özverili,
  • Titiz ve sorumluluk sahibi 
  • Bahçe bakımından anlayan,
  • Ekipmanları kullanabilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Sittnak Uluslararası Nakliyat A.Ş.

1990 yılında karayolu ile uluslararası eşya taşımacılığı acentesi olarak kurulmuş olan SITTNAK, başlangıçtan beri müşteri odaklı anlayışı ve ülkemizin coğrafi konumu nedeniyle sahip olduğu lojistik avantajlarının ülkemiz ticaretine ve istihdama yapacağı katkıların da bilinç ve sorumluluğunu taşımakta olup, tüm dünyada giderek artan üretim, rekabet ortamı ve zorlayıcı piyasa koşulları karşısında, konusunda uzmanlaşmış kadrolar ile komple lojistik hizmeti sunumunu zorunlu görmektedir.
           
Kuruluşundan itibaren hizmet yelpazesini genişletmeye yönelik girişimlerini sürdüren SITTNAK, öncelikle kendi bünyesinde antrepo, iç nakliye, depo/stok yönetimi ve gümrükleme olarak çeşitli birimleri yapılandırmış, son yıllarda da daha geniş lokasyonlara hizmet verebilmek amacıyla şubeleşme projelerini hayata geçirmiştir.
           
Araç sahibi olmaksızın, 4 personel ve Avrupa'da "tek ülke/tek acente" ile faaliyetlerine başlayan SITTNAK, Son yatırımlarıyla birlikte 172 araç, 350 personel ve "12 ülke / 12 acente" ye ulaşmıştır.      
     
SITTNAK'ın mevcut 30000 m2 aktif antrepo ve depolarında klasik depo işletmeciliği anlayışını aşan farklı kalitede hizmet üretilmektedir.       
     
SITTNAK'ın komple hizmet anlayışına yönelik stratejik kararları gereğince havayolu ve denizyolu ile taşımacılık, sigortacılık ve gümrük müşavirliği hizmetlerinin uzman kadrolar ile faaliyet konusuna odaklanmış farklı firmalar olarak yapılandırılması uygun görülmüştür. Böylece grup içinde farklı dallarda uzmanlaşmış şirketlerin yaratacağı sinerji ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir      
     
Güvenilir, bilinçli, sorumlu, dürüst, istikrarlı, dinamik, yenilikçi, özgün ve müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş olan SITTNAK, müşterilerinin güven ve desteğine teşekkür eder.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları