Bartender

İstanbul Avrupa Yakası
  • 10.11.2022
  • 50 - 100
  • 4617 Görüntüleme

İş Tanımı

Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Le Méridien Istanbul Etiler'de aşağıdaki özellikleri taşıyan takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

Misafirlere ve servis personeline belirtilen standartlara uygun olarak içecek ürünlerini hazırlamak ve bu ürünleri hazırlamak için gereken tüm malzeme ve içeriklerin tam olarak bar’da bulunmasını sağlamak, Bu içeceklerin ve ürünlerin lezzet, sunum, servisinden ve ücretlerinin tahsilinden tam olarak sorumlu olmak, Gereken zamanlarda diğer outletlere destek vermek, Misafirlere ve servis personeline belirtilen standartlara uygun olarak içecek ürünlerini hazırlamak ve bu ürünleri hazırlamak için gereken tüm malzeme ve içeriklerin tam olarak bar’da bulunmasını sağlamak, Bu içeceklerin ve ürünlerin lezzet, sunum, servisinden ve ücretlerinin tahsilinden tam olarak sorumlu olmak, Bar malzemelerinin ve bar alanının tamamının temizliğinden ve bu temizliğin korunmasından tam anlamıyla sorumlu olmak, Gereken zamanlarda periyodik olarak yapılması gereken temizlik prosedürlerini uygulamak ve uygulatmak zorundadır Bar alanını tüm çöplerden arınmış olarak temiz tutmalı, bardakları yıkamalı ve parlatmalı, barı ve hazırlık alanını temiz tutmalı. Servis ekipmanlarının tam temizlik ve bakımını korumalıdır. Açılış ve kapanıştaki alkol stok kaydını tutmalıdır.

Aranan Nitelikler

  • Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan,
  • Kokteyl ve/veya kahve hazırlama tecrübesi olan,
  • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  • Servis ve sunum bilgisi yüksek,
  • Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,


Servis / Ulaşım:
Anadolu ve Avrupa Yakasına sabah 06.30da ve 23.30da servis güzergahlarımız mevcut, ayrıca 08.15, 16.00 ve 16.45de yine otelden Zincirlikuyu / Kavacık duraklarına servis imkanımız bulunmaktadır.
Ek olarak, toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilecek bir lokasyondayız:
Zincirlikuyu Metrobüs Durağından geçen 58N ve 59N hat numaralı otobüslere binip Narin Sitesi durağında inerek otelimize ulaşabilirsiniz.
Ayrıca aylık olarak 430TL/Net yol yardımı sağlanmaktadır.Yemek/ Kafeterya:Çalışma Arkadaşlarımız için otelimizde kafeteryamız bulunmaktadır ve bütün öğünler sağlanmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

THE PENINSULA İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Vital Fulya Turizm A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SURA HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İSTANBUL CITY CENTER
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Le Mirage Hotel
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Pelit Pastacılık ve Gıda Sanayi A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

LE MERIDIEN HOTEL ETILER

Le Méridien Istanbul Etiler Hakkında

İstanbul’un en seçkin semtlerinden birinde bulunan ve iki kıta üzerinde panoramik manzarası ile Boğaz’ı seyreden Le Méridien Istanbul Etiler, ikonik bir mimarinin yanı sıra, İstanbul’un ilham verici kültürel çeşitliliğe sahip atmosferini yansıtır. Makyol İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin sahibi olduğu otel, Türkiye’deki ilk Le Méridien olma özelliğini taşıyor.

Boğaz ve şehrin ilham verici manzarasını sunan otel, uzun konaklamalar için tasarlanmış süitler de dahil olmak üzere 259 odasıyla kapsamlı bir çağdaş yaşam deneyimi sunuyor. Zamansız ve şık bir tasarım sergileyen tüm misafir odalarında özel Le Méridien yatakları bulunuyor ve odalar sundukları konfor ve geniş alanlar ile öne çıkıyor.


Otel; lobinin yaratıcı insanların sohbet edeceği, fikir alışverişinde bulunacağı bir sosyal toplanma yeri olarak yeniden yorumlandığı, Le Méridien Hub deneyimi sunuyor. Otelin mutfak deneyimi; Türk mutfağının geleneksel tatları ile evrensel lezzetleri dengeyle buluşturan menüsüyle La Torre Restoran, illy kahve ve yaratıcı içecekler sunan Latitude Bar ve İstanbul’un 34 kat üstünde 360 derece Boğaz ve şehir manzaralı Londra’nın en popüler barı L’Eclipse gibi eşsiz mekanlar sunuyor. Le Méridien Istanbul Etiler ayrıca, 766 metrekarelik bir balo salonu ve 9 bireysel salon içeren 2000 metrekarelik toplantı alanıyla; etkinlik, toplantı, kongre, konferans ve düğünler için de özgün bir yaklaşım sunuyor.


Sekiz terapi odası, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve gelişmiş spor salonuna sahip olan “Explore Spa ve Fitness” konuklarına egzotik bir ortamda rahatlama ve tazelenme fırsatı sunuyor.

İstanbul’da Sanatla İç İçe Bir Otel

Le Méridien’in UNLOCK ART™ programı, markanın bulunduğu şehirde iş birliği içinde olduğu çağdaş sanat merkezine ücretsiz erişim sağlar. İstanbul’da konuklar, UNLOCK ART™ program ortağı olan İstanbul Modern’de sanatın kapılarını aralayabiliyor.

Le Méridien Istanbul Etiler, girişinde bulunan Krank Art Gallery ile Ekim 2018’den beri yaptığı işbirliği ile otel misafirleri ve çalışanlarına çağdaş sanat için farklı bir perspektif sunuyor.

Marriott International’dan Le Meridien Istanbul Etiler’e “Yılın Oteli” Ödülü


İstanbul Boğazı hattında yer alan konumu ve sanat, eğlence, alışveriş merkezlerine yakınlığı ile önemli bir buluşma noktası olan Le Méridien Istanbul Etiler, prestijli bir ödül olan ‘Marriott International General Manager Awards’  Avrupa Bölgesi Ana Markalar kategorisinde “2017 Yılının Oteli” ödülüne layık görüldü.

Ülkemiz adına gurur duyuyoruz


Ödülün duyurusunu Marriott International Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Pankaj Birla’nın yaptığı Le Méridien Istanbul Etiler ve Sheraton Istanbul Levent Genel Müdürü Uygar Koçaş, “500’ü aşkın otel arasında En İyi Otel seçilmemiz işletmemiz kadar ülkemiz açısından da gurur duyulacak bir iş olarak dikkat çekiyor. Misafirlerimizin konaklamalarına daha fazla değer katabilmek için yenilikçi yaklaşımlarımız ve her bir ekip üyemizin işine tutkuyla bağlı olmasının bize ‘Avrupa’nın En İyi Oteli’ ödülünü getirdiğini düşünüyorum. Misafirlerimize yaklaşımımız ve detaycı, proaktif ve üstün hizmet anlayışımız sayesinde rakiplerimizden ayrışarak bir adım öne çıkıyoruz. Bu çok değerli ödülü kazanmak, ileride daha da büyük başarılar elde etmek üzere tüm ekibimiz için büyük bir motivasyon kaynağı oldu” dedi.


 Marriott International Hakkında

Marriott International, Inc; Bethesda, Maryland, ABD merkezlidir ve 134 ülke ve bölgede yer alan, 30 önde gelen markası ile 7,300'den fazla otelden oluşan bir portföyü kapsar. Marriott, dünyanın dört bir yanındaki otel ve tatil köylerini işletir ve lisanslar. Ayrıca Marriott International Dünya’nın en büyük sadakat programı olan Marriott Bonvoy ile 141 milyondan fazla üyeye ayrıcalıklı hizmet verir. Daha fazla bilgi için lütfen www.marriott.com adresindeki internet sitemizi, şirket ile ilgili en son haberler için ise www.marriottnewscenter.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, Facebook ve Twitter ve Instagram'da @MarriottIntl hesabımızı takip ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları