Bilgi İşlem Elemanı

  • 17.11.2021
  • 0 - 50
  • 1382 Görüntüleme

İş Tanımı

Kursumuzda Bilgi İşlem Biriminde tam zamanlı görevlendirmek üzere , "Bilgi İşlem Elemanı" ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

- Meslek Yüksekokulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
- Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
- MS. Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
- Bilgisayar donanımları ve MS işletim sistemine hakim,
- Bilgisayar, bilgisayar donanımları, çevre birimleri ve yazılım kurulumlarını yapan ve sorunlarını gideren,
- İlgili bilişim ürünlerinin montaj/demontaj/kablolalama tecrübesine sahip,
- Analitik ve çözüm odaklı düşünme yeteneğine sahip olan,
- Sorumluluk sahibi, düzenli ve planlı çalışmayı seven,
- Yeni çıkan teknolojileri takip eden ve öğrenmeye açık,
- İletişim yönü kuvvetli,
- Askerlik görevini tamamlamış ,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Son 1 Ay
Konya, Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur.

Eğitim
, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır.
Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.
Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur.Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir.

Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz.Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur.

Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları