BİLGİ İŞLEM VE RAPORLAMA UZMANI

 • 14.09.2020
 • 50 - 100
 • 2221 Görüntüleme

İş Tanımı

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?


---------------ÇİTLEKÇİ---------------


Tunçlar Kuruyemiş, 1989 Yılından bugüne Kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamıştır. Her türlü kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatı ile gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarlarda farklı taleplere farklı yaklaşımlar ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tedarik zincirinin her halkasında olması ile sektöre hakim konumdadır. 2005 yılında farklı bir yapılaşma ile sektörde çığır açarak Gimat toptancılar sitesinin dışındaki modern fabrikasına taşınarak faaliyetine burada devam etmiştir. İçerisinde kuruyemiş üretimi, depolama, showroom ve ofisleri barındıran 8000 m2'lik bu modern yapı kısa sürede bölgeyi cazibe merkezi konumuna getirmiştir. 2011 yılında ise yine öncü olma misyonuyla hareket ederek Türkiye'nin en yüksek teknolojili ayçekirdeği tesisini faaliyete geçirmiştir. 20.000 m2' lik kapalı alana sahip muazzam tesiste bölgenin önemli tarım ürünlerinden olan ayçekirdeği işlenmekte, ülkemizin ve firmamızın tanıtımının yapıldığı saygın fuarlarda gururla teşhir edilmektedir.  Bölgemiz ve ülkemizin en iyi şekilde tanıtımı, ülkemiz ihracatına katkı sağlama ve modernleşme prensipleriyle sektöründe haklı bir saygınlığı elde etmiştir.


Şirket Genel Müdürlüğünün ve Mağazaların, yürüttükleri hizmet süreçlerinde, verimi artırmak amacıyla güncel bilişim teknolojilerinin kullanımını sağlamak. Logo Tiger 3, Zirve, PDKS Parmak izi bilgisayar programlarının yazılım ve otomasyon çözümlerini üretmek veya temin etmek yoluyla bilişim desteği sunmak. Alanı ile ilgili oluşabilecek her türlü soruna doğru ve zamanında müdahale etmek. Sistemin 24 saat çalışabilirliğini sağlamak. Yıllık stok sayımlarını organize etmek, sayımlarda aktif olarak görev almak ve şirket genelindeki tüm bilgi sistemlerinin envanterini tutarak yönetime raporlamak. Bilgisayar, Pos kasa, kamera ve terazi kurulumlarını yapmak, arızalarını gidermek.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen mağazacılık sektöründe deneyim sahibi,
 • Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı bölümleri mezunu,
 • Raporlama vizyonuna sahip,
 • Aktif olarak araç kullanabilen,
 • Yazılım konusunda en az 2 yıl bilgi ve deneyim sahibi,
 • Bilgi işlem bakım/onarım, network ve proje yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli,
 • Logo Tiger 3, Zirve, PDKS parmak izi veri tabanı hakkında bilgi sahibi,
 • MS-SQL sunucular ve entegrasyonlar hakkında bilgi ve deneyim sahibi,
 • NETWORK, telefon ve kamera kurulum sistemlerinde deneyimli,
 • IBM pos kasa ve Terazi kurulumunda tecrübeli,
 • Mail, server kurulum ve yönetiminden anlayan,
 • Genius Office hakkında bilgi sahibi,
 • Şirket sistemlerinde oluşan veya oluşabilecek tüm sorunları gidermek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
DENEYİMLİ Bay-Bayan "Bilgi İşlem ve Raporlama Uzmanı" Ekip arkadaşı arıyoruz.  

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Türkiye
Bugün
Ankara
Dün
SMART SERVİS YAZILIM BİLGİ TEK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
16.09.2020
PG PARA ÖDEME HİZMETLERİ
Ankara - Çankaya
02.09.2020
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova
14.08.2020
Free Schools
Ankara
Bugün
CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Tunçlar Kuruyemiş

Tunçlar Kuruyemiş, 1989 Yılından bugüne Kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamıştır. Her türlü kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatı ile gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarlarda farklı taleplere farklı yaklaşımlar ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tedarik zincirinin her halkasında olması ile sektöre hakim konumdadır.2005 yılında farklı bir yapılaşma ile sektörde çığır açarak Gimat toptancılar sitesinin dışındaki modern fabrikasına taşınarak faaliyetine burada devam etmiştir. İçerisinde kuruyemiş üretimi, depolama, showroom ve ofisleri barındıran 8000 m2'lik bu modern yapı kısa sürede bölgeyi cazibe merkezi konumuna getirmiştir.2011 yılında ise yine öncü olma misyonuyla hareket ederek Türkiye'nin en yüksek teknolojili ayçekirdeği tesisini faaliyete geçirmiştir. 20.000 m2' lik kapalı alana sahip muazzam tesiste bölgenin önemli tarım ürünlerinden olan ayçekirdeği işlenmekte, ülkemizin ve firmamızın tanıtımının yapıldığı saygın fuarlarda gururla teşhir edilmektedir.Bölgemiz ve ülkemizin en iyi şekilde tanıtımı, ülkemiz ihracatına katkı sağlama ve modernleşme prensipleriyle sektöründe haklı bir saygınlığı elde etmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları