Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Bölge Yöneticisi

Antalya
  • 08.10.2020
  • 200 - 500
  • 3632 Görüntüleme

İş Tanımı

             2007 yılında iki kişiyle Heaven Cookies markasıyla başladığımız serüvenimiz, bugün işini aşkla yapan 100+ kişilik kadro ve Türkiye genelinde 32 ana distribütör ile büyük bir aileye dönüştü. Bizi buralara işimize olan tutkumuz ve pastalarımızı tadan yüzlerdeki gülümsemeler getirdi. Pastalarımızı dondurarak tazeliklerini ve lezzetini koruyarak uzaklara ulaştırmayı başardık.

   Lezzeti damaklardan kalplere giden pastalarımız kahvesiz gitmez dedik ve yanına en iyi gidecek kahvelerin de bizim elimizden çıkmasını istedik. Dondurulmuş pasta alanında 10.yılımızda büyük bir adım daha atarak pastanın yanına kahveyi de biz yapmaya karar verdik. Kimi zaman bir dilim pasta kimi zaman bir fincan içinizi ısıtacak çay yada kahve ile sahip olduğumuz tutkuyu Türkiye'nin dört bir yanında Sweet Heaven olarak paylaşıyoruz.

Bu bağlamda bizimle beraber yürüyecek Antalya ve çevre illerde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ aramaktayız.

v  Sorumlu olduğu bölgedeki satış faaliyetlerinin yönetilmesi, takip edilmesi, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, raporlanması

v  Bölgesindeki potansiyel ve yeni müşterilere ürün sunumu yapmak, anlaşma sağlamak

v  Bölgedeki distribütörlerin faaliyetlerini organize etmek

v  Müşteri ilişkilerini geliştirmek, ihtiyaçları belirleyerek çözüme ulaştırmak

v  İşin geliştirilmesi için önerilerde bulunmak

Aranan Nitelikler

          Hızlı tüketim gıda sektöründe ev dışı satış kanalında tecrübeli

v  Müşteri odaklı, iletişim yönü kuvvetli, girişken

v  Bulunduğu bölgede geniş coğrafyada en az 10 yıl çalışmış

v  Tercihen Cafe - Restaurant - Otel müşteri portföyü olan

v  Microsoft Office programlarını kullanabilen

v  Sürücü belgesine sahip, seyahat engeli olmayan
Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Son 1 Hafta
Antalya
Bugün
Yepyeni bir kariyer lazımsa CarrefourSA
Antalya - Alanya, Antalya - Kemer, Antalya - Serik, Antalya - Manavgat, Antalya - Serik
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AFERİN GIDA SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

    2007 yılında iki kişiyle Heaven Cookies markasıyla başladığımız serüvenimiz, bugün işini aşkla yapan 100 kişilik kadro ve Türkiye genelinde 25 ana distribütör ile büyük bir aileye dönüştü. Bizi buralara işimize olan tutkumuz ve pastalarımızı tadan yüzlerde ki gülümsemeler getirdi. Pastalarımızı dondurarak tazeliklerini ve lezzetini koruyarak uzaklara ulaştırmayı başardık.

  Lezzeti damaklardan kalplere giden pastalarımız kahvesiz gitmez dedik ve yanına en iyi gidecek kahvelerin de  bizim elimizden çıkmasını istedik. Dondurulmuş pasta alanında 10.yılımızı kutlarken bir büyük adım daha atarak pastanın yanına kahveyi de biz yapmaya karar verdik. Kimi zaman bir dilim pasta kimi zaman bir fincan içinizi ısıtacak çay yada kahve ile sahip olduğumuz tutkuyu Türkiye'nin dört bir yanına Sweet Heaven Cakes and Coffee olarak paylaşıyoruz

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları