Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Bulaşıkçı

Kocaeli
  • 18.07.2019
  • 50 - 100
  • 3734 Görüntüleme

İş Tanımı

GÖLCÜK DE BULUNAN ORDU EVİ PROJEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE GÜNLÜK 7,5 SAAT  ÇALIŞMA SİSTEMİ İLE ÇALIŞABİLİCEK BULAŞIK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

Aranan Nitelikler

DAHA ÖNCE BULAŞIK DENEYİMİ OLAN 
GÖLCÜK BÖLGESİNDE İKAMET EDEN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KLJ KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
KLJ KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
ŞECE DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
09.05.2020
BENZER TÜM İLANLAR

EFA KORUMA HIZMETLERI VE GÜVENLIK A.Ş.

10 yılın üzerindeki tecrübesinin yanı sıra, yasal mevzuatı titizlikle takip eden EFA Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, denetim mekanizmalarını doğru biçimde işleterek hizmet kalitesini farkındalık düzeyine çıkartmıştır.

Zaman içerisinde çalışma disiplini ve hizmet kalitesi sayesinde sektöründe önemli bir marka haline gelen şirketimiz, kamu ve özel sektörde öne çıkan kurum ve işletmelerin güvenlik konusunda özellikle tercih ettiği bir şirket durumundadır.

2007 yılında İstanbul’da kurulan EFA Güvenlik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak özenle seçilmiş 600’den fazla resmi sertifikalı güvenlik personeli ve uluslararası ölçekte deneyime sahip konusunda konusunda uzmanlaşmış yönetici kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında 100’ün üzerinde hizmet noktasında silahlı ve silahsız güvenlik hizmeti vermektedir.

EFA Güvenlik, teknolojik gelişmeleri ve bilgi birikimini personellerinin eğitimi ve gelişimine yansıtarak kalite standardı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları