Bursa Nilüfer Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum

Bursa
  • 9.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1426 Görüntüleme
enuygunbakıcı Bursa Nilüfer Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Bursa - Nilüfer ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Haftanın 3 günü yemek, temizlik, ütü ve market alışverişi için yardımcı olacak temiz ve titiz yardımcı bayan arıyorum. Gün içinde evde kimse olmuyor. Saatleri ve günlerini konuşarak kararlaştırabiliriz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Bursa - Nilüfer
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 4000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa
4.01.2023
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları