Bursa Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyoruz

Bursa
  • 12.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 976 Görüntüleme
enuygunbakıcı Bursa Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Bursa - Yıldırım ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Bursa yıldırım da +1 evinde annem yalnız yaşıyor. Annem 75 yaşında 55 kilo ağırlığında als hastası. Şuan yürüyebiliyor ancak yakın zamanda yürüyemeyebilir. Peg ile besleniyor. Anneme bakacak ona arkadaşlık edecek bakımlarını sağlayacak 30-40 yaş aralığında yatılı yardımcı bakıcı arıyoruz. Güçlü kuvvetli biri olmalı annemi kaldırırken zorlanmamalı. Ben oğluyum arada bir gelip kalıyorum. Haftada bir gün izinli olacak. Maaş 10. 000 tl.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Bursa - Yıldırım
Pozisyon: Hasta Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 10000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa
Son 1 Ay
Bursa
Son 1 Ay
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları