Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Havuz Bakım Elemanı
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Kemer
Bugün
Gemi İnşa Mühendisi
GALERİ KRİSTAL
Antalya
Bugün
ELEKTRONİKÇİ
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Kemer
Bugün
Endüstri Mühendisi
GALERİ KRİSTAL
Antalya
Bugün
İnsan Kaynakları Müdürü
GALERİ KRİSTAL
Antalya, Antalya - Serik...
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Bütçe Kontrol ve Raporlama Uzmanı

Antalya
  • 05.01.2021
  • 100 - 200
  • 2928 Görüntüleme

İş Tanımı

GALERİ KRİSTAL A.Ş. Merkez Ofis'te Görev Yapmak Üzere;
"Bütçe Kontrol ve Raporlama Uzmanı" aramaktayız.
Yıllık bütçenin hazırlanması, bütçe-gerçekleşen karşılaştırmalarını içeren VUK/UFRS (TFRS) bazlı finansal raporların hazırlanması, sapmaların analiz edilmesi ve ilgili birimlerden gelebilecek soruların yanıtlanması, Şirketin stratejik plan ve fizibilite çalışmalarında görev alınması, Faaliyet Raporlarının aylık periyodlarda hazırlanması, yorumlanması, Mali Tabloların analiz edilmesi, İç denetim faaliyetlerinde görev alınması.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye ve ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,
*Bütçe, raporlama, denetim ve/veya kontrol alanlarında en az 3 yıl tecrübeli,
*Tercihen uluslararası denetim firmalarında en az 3 yıl çalışmış,
*UFRS ve TFRS raporlamaları konusunda uzman,
*MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
*ERP programları konusunda tecrübe sahibi olan,
*İleri seviye İngilizce bilgisine sahip,
*İletişim, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,
*Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
*Antalya’da İkamet eden / edecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Pegas Turizm Otel AŞ
Antalya
Bugün
Crowne Plaza Antalya
Antalya
08.02.2021
Türkiye
Dün
DAİMA HOTELS
Antalya - Kemer
Bugün
Ela Quality Resort Hotel
Antalya - Serik
06.03.2021
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Antalya
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

GALERİ KRİSTAL

Crystal Hotels

-1955 yılında kurucusu Turan Kilit tarafından Kristal Züccaciye Toptan ve Perakende Ev Gereçleri ismi ile faaliyetlerine başlayan Kilit Şirketler Grubu, ilerleyen zamanlarda şirketin yönetimine geçen, Süleyman Kilit, Tuncay Kilit ve Taner Kilit kardeşler ile atağa geçmiş ve otel ekipmanları sektöründe uzmanlaşarak, "Galeri Kristal" adı altında yaptığı atılımlar ve sektörün hizmetine sunduğu 50.000'den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasına kısa zamanda girmiştir.

-1993 yılında müşteri odaları sarf malzemeleri adı verilen buklet malzemelerini üretmek amacıyla Kristal Kimya'yı faaliyete geçirmiş ve aynı dönem içerisinde Orion Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti ile de ortaklıklarını kurmuşlardır. Kilit kardeşler göreve başladıkları ilk günden beri bulundukları sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeyi takip ederek 1996 yılında Kristal Endüstriyel Mutfak Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurup endüstriyel mutfak ekipmanları ve tasarımı projelendirilmesi ve üretimi konusunda' da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurmuş oldukları bu şirketi daha sonra Makpa Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile aynı çatı altında buluşturmuşlar ve günümüze, Makpa Kristal'i sektörünün lider bir kuruluşu olarak taşımışlardır.

-Grup 2002 yılında gıda sektörüne girmiş ve dondurulmuş gıda alanında faaliyet gösteren Üntar Tarım Gıda San. şirketini ortakları ile kurup faaliyete geçirmiştir. 2007 senesinde yeni bir atılım ile grup, Ar-yıldız fabrikasının çoğunluk hisselerini satın alarak firmayı iştirakleri arasına katmış ve bu sektördeki müşterilerine dünya pazarındaki tüm yenilikçi ürün yelpazesini en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.

-Kilit Şirketler Topluluğu ayrıca Turizm sektöründe de yatırımlar yapmıştır. Bugün grubun; Crystal De Luxe Resort & Spa, Crystal Flora Beach Resort, Crystal Family Resort & Spa, Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Crystal Palace Resort & Spa, Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Crystal Green Bay Resort & Spa, Crystal Kaymaklı Hotel & Spa, Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, Crystal Waterworld Resort & Spa, Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ve Crystal Aura Beach Resort & Spa Otelleri adı altında 14 oteli mevcuttur.

-Grup Antalya havalimanı karşısında yer alan merkez ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendini sürekli yenileyerek sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini firmalar ve müşterileri ile paylaşarak köprü görevi görmeye ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedef edinen grup amatör ruhla profesyonelce hizmetlerine devam etmektedir…

Misyonumuz;
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi firmalarla, müşterilerimizle paylaşarak köprü görevi gören, sektörün gelişmesine katkı sağlayarak çevreye ve topluma sürekli değer katan, ürün çeşitliliği, kalitesi ve uyguladığı fiyat politikaları ile rakiplerinden farklılaşarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilen bir şirket olmaktır.
Vizyonumuz;
  • Kalifiye insan kaynağı ve ürün portföyü ile fark yaratan, tüm kültürlere hitap edebilen, değişimi yönlendiren, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının öncelikli tercihi olan, sektöründe lider bir dünya şirketi olmaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları