Çanakkale Karı Koca Çiflik Yardımcısı Aranıyor

Çanakkale
  • 20.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1649 Görüntüleme
enuygunbakıcı Çanakkale Karı Koca Çiflik Yardımcısı Aranıyor İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Çanakkale - Bozcaada ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çanakkale bozcaada' da çiftliğimizde 60 lı yaşlarda karı-koca birlikte yaşıyoruz, evimiz 3 katlı. Ev işleri ve bahçe işlerinde bize yardımcı olacak, genç ve dinamik, işten kaçmayan karı-koca çalışan arıyoruz. Bahçede zeytin ağaçlarımız, üzüm ağaçlarımız var, küçük bir tavuk kümesimiz var. Kocam bahçeyle ilgileniyor, erkek yardımcımız ona günlük işlerde bahçe işlerinde, meyve toplama ekme işlerinde yardımcı olacak. Traktör kullanmayı da öğreteceğiz. Bağ-bahçe işlerinden anlayan, toprakla uğraşmayı seven, bu işten anlayan birini arıyoruz. Kadın da ev işleri ile ilgilenecek, temizlik ve toparlama yapacak. Evin alt katını yardımcılarımıza vereceğiz geniş sıcak güzel bir daire. Maaş 16. 000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Çanakkale - Bozcaada
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 16000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Çanakkale
4.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Bugün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları