Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cankurtaran

 • 30.07.2020
 • 0 - 50
 • 1214 Görüntüleme

İş Tanımı

Ofton İnşaat Turizm ve Yatırım San. Tic. A.Ş. bünyesinde yer alan
Bodrum - Yalıkavakta görevlendirilmek üzere 'Cankurtaran' aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Bronz yada gümüş bröve kimliğine sahip,
 • En az lise mezunu,
 • Tercihen en az orta seviye İngilizce bilen
 • Tercihen aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli
 • Dinamik, inisiyatif kullanabilen ve anında aksiyon alabilen  
 • Sorumlu olduğu görev alanında yüzen ve aktivitelere katılan otel misafirlerini gözetim altında bulundurmak
 • Acil bir durumla karşılaştığı zaman ilk müdahaleyi yapmak
 • İskele altı ve merdivenlerin periyodik temizliğini yapmak
 • Sorumlu olduğu görev alanında misafirlerin kendilerinin ya da diğer misafirlerin can güvenliklerini tehlikeye sokacak ya da rahatsız olmalarına sebep olacak davranış ve hareketlerde bulunmalarına engel olmak
 • Kötü hava ve deniz şartlarında misafirleri denize girmemeleri ya da dikkatli olmaları konusunda uyarmak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAYA HOLDİNG
Muğla
Son 1 Hafta
Muğla - Bodrum
Dün
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.

Ofton İnşaat, 2003 yılında Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun’un tecrübelerini bir araya getirmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden beri inşaat sektöründe kendi şirketleri ile farklı projeleri hayata geçirmiş olup, daha sonra deneyim ve güçlerini birleştirme kararı almışlardır. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Ofton İnşaat gayrimenkul sektöründe markalaşma yönünde atılan adımlara öncülük etmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Ofton İnşaat, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Ofton İnşaat projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

2003’den bu yana projeleriyle İstanbul’un muhteşem dönüşümünde öncülük eden, her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri geliştirmektedir. İstanbul’da; Merter, Kavacık, Bomonti, Beyoğlu, Şişli, Etiler, Ortaköy, Koşuyolu ve Kandilli ve Ege’nin incisi Bodrum’da “Elysium” markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin en güzel lokasyonlarını” Ofton kalitesi ve ayrıcalığı ile sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek Ofton’un öncelikli hedeflerinden biridir.

Türkiye genelinde ses getirecek lider projeler için çalışmalarına devam etmekte olan Ofton geliştirmeye devam ettiği konut projeleriyle uluslararası alanda da yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam edecektir.

Öte yandan, bünyesinde oluşturduğu Turizm Grubu ile şehir otelciliği alanında da faaliyetler yürütülmektedir. Şehir merkezlerinde inşa ettiği ve dünyaca tanınmış uluslararası otelcilik markalarının işletmeciliğini üstlendiği otelleri ile ülke turizmine de katkıda bulunmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları