Çay Servis ve Temizlik Elemanı

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
  • 20.07.2022
  • 0 - 50
  • 1844 Görüntüleme

İş Tanımı

Koyuncu Grup bünyesinde Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren, Maltepe ve Üsküdar bölgesinde bulunan  Hunko Plaza - Opel bayiliğinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Engelli Çay,Kahve ve Temizlik Personeli" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

- En az ortaöğretim tercihen lise mezunu olan,

- Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olup yasa gereği en az %40 engel oranı ile Engelli Personel Kadrosunda istihdam edilebilecek olan,

- Benzer pozisyonlarda iş deneyimine sahip,

- İletişim becerileri gelişmiş olup,

- Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden adayların başvurularını beklemekteyiz.

Özet Bilgiler

HUNKO MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

RAMS GLOBAL İNŞAAT SAĞLIK DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
01.07.2022
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Istanbul Marriott Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
HERTAT İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Son 1 Ay
EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

HUNKO MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HYUNDAI HUNKO PLAZA

-Otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI HUNKO PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Maltepe ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI HUNKO PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI HUNKO PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.

-İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan HYUNDAI HUNKO PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de HYUNDAI HUNKO PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları