Çekmeköy Bahçeşehir Anaokulu'nda Görev Alacak Sınıf Öğretmeni Aranıyor!

  • 23.02.2021
  • 0 - 50
  • 268 Görüntüleme
Bahçeşehir Koleji  Çekmeköy Bahçeşehir Anaokulu'nda Görev Alacak Sınıf Öğretmeni Aranıyor!   İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de 7 bölge 60 il 128 kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji’nin büyüyen organizasyon yapısı içerisinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen; fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile 2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılında Çekmeköy Bahçeşehir Anaokulunda görev almak üzere okuma-yazma eğitimi verecek ''Sınıf Öğretmeni’’ arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Üniversitesilerin Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği böülmü mezunu,
Pedogojik formasyon sertifikasına sahip,
Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,
İletişim ve temsil yeteneği güçlü ,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Eğitim teknojilerini etkin olarak kullanabilen,
Yenilikçe, üretken ve vizyon sahibi,
Erkek adaylarda askerlik yükümllüğü bulunmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
Türkiye
24.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları