COLDWELL BANKER KENZİ / KENDİ İŞİNİN PATRONU OL.

  • 19.02.2021
  • 0 - 50
  • 2387 Görüntüleme

İş Tanımı

GAYRİMENKULDE DÜNYA DEVİ COLDWELL BANKER'IN EN YENİ OFİSİ VE EN GÜÇLÜ OFİSİ COLDWELL BANKER KENZİ AİLESİNE KATILMAYA NE DERSİNİZ? 
Yıllardır maaşlı sektörde başkaları için çalışmaktan sıkılan profesyoneller,Hangi sektörde olursa olsun SATIŞ benim işim diyenler ,Yüksek maliyetlerden dolayı kendi işini kurmayı erteleyenler,İkna kabiliyetiniz yüksek ise; Kendinizi tamamıyla gayrimenkul sektöründe geliştirmek istiyorsanız;Kendi işinizi en iyi, en verimli şekilde yapıp sistemsel olarak sürekli artan yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız;Tecrübeli veya tecrübesiz olmanız fark etmez, 'bu iş benim işim' diyorsanız;Sorumluluk sahibi iseniz ve kendinizi iş hayatınızda ait hissedeceğiniz bir yerde çalışmak istiyorsanız;Ofisimizin size sunacağı portföy imkanlarından yararlanıp, Coldwell Banker KENZİ ailesine ”ben de bir şeyler katacağım” diyor ve gayrimenkul sektöründe marka içinde marka olmak istiyorsanız;Dünyanın İlk ve En Büyük Kurumsal Marka Çatısı Altında;Coldwell Banker Türkiye'nin Sizlere Sunacağı Tüm Sosyal ve Ticari Etkinliklere Katılıp, Aktif Olarak Ticaret Ağınızı Genişletmek İstiyorsanız;                                                           
Sizin Yeriniz Coldwell Banker KENZİ de ...   

Aranan Nitelikler

-Vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen,başarıya tutkun.
-Girişimci ruhlu.
-Prezentabl.
-Satış konusunda tercihen tecrübeli.
-Yüksek özgüven sahibi.
-Dinamik.
-Kendi işini kolaylaştırmak amacıyla tercihen araç sahibi.
-Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, takipçi, disiplinli, sabırlı.
-İnsan ilişkileri güçlü olup işine yansıtabilen.
-Faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilen,
-Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak,
-Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak,
-Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturacak,
-Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacak,

-Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulayacak olan ve bu kriterlere uyum sağlayan tüm danışmanlarımızın başvuruları dikkate alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Dün
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Altındağ, Ankara
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
Coldwell Banker GOLDEN
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları