Cost Controller

  • 12.02.2021
  • 0 - 50
  • 742 Görüntüleme

İş Tanımı

Cost Controller
Maliyet analizi MC
Depo ve stok kontrolü.

Aranan Nitelikler

Lisans derecesine sahip ilgili pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan MC Kurum aşamasında görev almış MS OFFİCE programlarını iyi derecede kullanılabilen Depo kontrollerini gerçekleştirebilecek Sayım, maliyet analizleri ve diğer kalemlerin aylık raporlarını çıkarabilecekbölümlerin envanter girişlerini ve takibini yaparak tüm kayıtların düzenini sağlayabilecektüm stok faturalarının girişini yapmak ve öncesi denetimini gerçekleştirecek Periyodik sayım raporlarını çıkarabilecek stok teslimatlarının girişini sağlayarak takibini yapabilecekilgili kalem transferlerinin doğru bir şekilde yürütülmesini sağlayacak maliyetlendirmeler de gerçekleşen değişikliklerinin takibi raporlamasını hazırlayacak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
HEDEF GRUP SATIŞ DAĞITIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
27.01.2021
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BEST KIDS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Birinci Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İK GLOBAL TURİZM ORG. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DOSSO DOSİ AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
26.01.2021
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

TÜZEL İNŞ.TAAH.SAN.TİC.A.Ş.

TZL SUITESTZL Suites olarak 20 yılı aşkın süredir konut inşaatı deneyimimiz ile yeniliklere açık modern hizmet anlayışımızdan yola çıkarak konuklarımızın mutluluğuna ev sahipliği yapacak, rahatlık ve konforun ön planda olduğu 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşan ideal yaşam alanları yarattık. .

TZ Suites, her biri kısa ve uzun süreli konaklamalarınızda hayatınızı kolaylaştırmak ve kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış 58 daireden oluşmaktadır. İstanbul’un en elit alışveriş ve cazibe merkezi olan Nişantaşı’nın merkezinde olup, Amerikan, Acıbadem Fulya, Nişantaşı Hastanesi gibi bir çok hastaneye de yürüyüş mesafesindedir.

TZL Suites iş dünyasının kalbinin attığı bir çok merkeze yakınlığı ile kurumsal müşterilerimize de lokasyon ayrıcalığı tanımaktadır.

İstanbul’da rezidans anlayışında yeni bir çizgi yaratacak olan TZL Suites sadece sizin konforunuzu düşünen deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı yerine getirmek için hazır olacaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları