Depo Operasyon Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
  • 01.03.2021
  • 0 - 50
  • 1579 Görüntüleme

İş Tanımı

Tedarik Zinciri Müdürüne bağlı olarak görevlendirilecek ;

  • Deponun düzenli ve devamlı işleyişini sağlayacak, operasyonel faaliyetleri yürütecek.
  • Depo stok hareketleri ve ürünlerin barkodlu bir şekilde giriş/çıkış kontrollerinin yapılmasını sağlayacak..
  • Sipariş hazırlama ve dağıtımın tüm rutin faaliyetlerini sistematik hale getirmek, izlemek, değerlendirmek ve geliştirici faaliyetlerde bulunabilecek.
  • Kartela bazında müşterilere dağılmış olan koleksiyonların depo stokları hakkında müşterilere telefon desteği verebilecek.
  • Satış departmanından veya direk müşterilerden kendisine telefon/faks/mail ile gelen , müşteri siparişlerinin , sipariş bazında depoda kesim işleminin takibi ve sevkiyata kadar olan tüm  operasyonel iş takibini gerçekleştirebilecek.
  • Stok da olmayan ürünlerin devamlılığının sağlanabilmesi ve stokların devamlı şekilde takip edilebilmesi için tedarik zinciri müdürüne devamlı surette bildirimde bulunarak malzeme planlamasının yapılıp ürün ve sarf malzeme stoklarını takip sürecine yardımcı olabilecek..

Aranan Nitelikler

  • Depo Lojistik alanında ez az 3 yıl tecrübeli , takım çalışmasına uygun , Microsoft Office (Outlook, Excel , Word..) programlarını kullanabilen, raporlama yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz..

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
GUSTO GİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
BOF GRUP / BOF DESİGN / BOF YAPI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAZAAR TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Agentürk İthalat İhracat Pazarlama ve Tic.Ltd.Şti
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

HOMEDEKOR GRUP TEKSTİL VE GRUP VE MOB. SAN. TİC. LTD. STI.

SEKTÖRÜN LİDER KUMAŞ TOPTAN TEDARİKÇİ FİRMASI HOMEDEKOR, HESPERA KOLEKSİYONU İLE, ÖZENLE SEÇİLMİŞ KUMAŞ KARTELALARINI,SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN MOBİLYA  MARKALARINA,MİMARİ OFİSLERE VE EV DEKORASYON MAĞAZALARINA SUNUYOR.

Türkiye çapında 300’ün üzerinde bayiisi olan Homedekor, her geçen gün bayi ağını genişletmeye devam ediyor. Yarattığı özel koleksiyonları, sezonun trendlerinden oluşturulan kartela çeşitleriyle bayi ağına hizmet veriyor.

İç mimar ve tasarımcı danışmanlarıyla en iyi kombinleri, tüm kumaş alternatifleriyle bir araya toplayıp müşterilerinin beğenisine sunuyor. Müşterilerine bu ayrıcalıklı hizmeti vermek isteyen bayiilerinin sayısı da her geçen gün artıyor.

Yurtdışında da bayi ağı bulunan Homedekor, Hespera kartelalarının bulundurulduğu mobilya,mimari ofis ve ev dekorasyon mağazalarına gelen müşteri sayısı da belirgin şekilde artış gösteriyor. Konseptlere ayırılarak yapılan Hespera koleksiyonundaki kumaşlar kaliteden ödün vermeyen sınırsız güveni ve memnuniyeti de beraberinde getiriyor.

Homedekor, Hespera koleksiyonu ile ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri olan kumaşları, en kaliteli ve alternatifli seçenekleriyle bayilerinin hizmetine sunuyor. Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan döşemelik ve perdelik Hespera kolesiyonundaki kumaşlar, dünya trendlerini yansıtan renk ve desenleriyle göz kamaştırıyor.

Ünlü iç mimar ve tasarımcılarla iş birliği içerinizde çalışan Homedekor Hespera koleksiyonu, satışa sunulduğu mağazalara yüksek prestij sağlıyor. Yurt dışı ve yurt içinden bir araya getirdiği mükemmel perdelik ve döşemelik kumaşları kartela haline getirerek bayiilerinin beğenisine sunan Homedekor Hespera, her sezon ürün portföyünü ve satışlarını büyütmeye devam ediyor.

Sezonun trend renklerini, çarpıcı desenlerini ve kusursuz dokularını kartelalarında bir araya getiren Homedekor, tecrübeli ekibinin seçimleriyle mağazanızdaki ürün gamını da destekliyor.

Öncü vizyonu, rakipsiz tasarım ve kullanım özellikleri ile dünyanın önde gelen  döşemelik ve perdelik kumaşlarından oluşan Hespera koleksiyonu marka değerinizi yükseltmeyi hedefliyor.

 Profesyonel çalışma prensipleriyle müşterilerinin sonsuz güvenini kazanan Homedekor firması, "Evinize Ruh Katan Tasarımlar" sloganı ile dünyaca ünlü seçkin markaların kumaş ve tasarımlarını sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları