DEPO SORUMLUSU - AFYON

Afyon
  • 10.08.2021
  • 0 - 50 başvuru
  • 1458 görüntülenme
FORTES MÜHENDİSLİK  DEPO SORUMLUSU - AFYON İş İlanı

İş Tanımı

Isıtma sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu tüm illerde lider olmayı başarmış bir firmadır.
Türkiye'nin 18 şehrinde 32 şubesi ile deneyimli personeliyle müşterilerine ilkeli, kaliteli ve hesaplı ısıtma çözümleri hizmeti vermekte olan Fortes Mühendislik olarak DEPO SORUMLUSU olarak görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
Sürücü Belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Tercihen Doğalgazlı Isıtma Sistemleri konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,
Makine mühendisliği,Enerji sistemleri mühendisliği bölümlerinden mezun
Dairede yapılmış Tesisatı Projelendirebilecek ''Bay'' Tekniker & Çizimci alınacaktır.
Doğalgaz işleri yaptığımız daire, dükkan, fabrika vb. gibi her türlü mahalin gaz şartnamelerine uygun şekilde Proje Departmanımızda ki mühendislerimizin sorumluluğu altında çizim programıyla proje çizebilecek tekniker, çizimci takım arkadaşları aranmaktadır.

Yeni mezun yada tecrübesiz Fakat Meslek Yüksek Okulu Doğalgaz, Isıtma-Soğutma-Klima Bölümlerinden mezun, kendini kanıtlamak isteyen ve hedefi olan arkadaşlara ise yetiştirilmek üzere gerekli eğitim bünyemizde verilecektir.Doğalgaz sektöründe satış konusunda deneyimli yada yetiştirilmek üzere,


AFYON' da İkamet eden personeller.

Özet Bilgiler

FORTES MÜHENDİSLİK Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Afyon, Aksaray, Çankırı, Amasya
09.08.2021
Benzer Tüm İlanlar