Depo ve Sevkiyat Yöneticisi

  • 31.03.2021
  • 100 - 200
  • 2153 Görüntüleme
ENGİN GRUP Depo ve Sevkiyat Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Ankara Merkez Ofisimize bağlı İskitler ’de bulunan depomuzda stokta bulunan ve satışı yapılan malzemelerin planlanması doğrultusunda Sevkiyat Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere;


- Satışı yapılan malzemelerin planlamasını yaparak zamanında sevkiyatının organize edilmesi

- Sistematik biçimde depoya gelen malzemelerin stok durumlarının takibinin yapılması ve düzenli aralıklarla stok sayımı yaparak envanter tutulması

- Malzemelerin tedarik süreçlerini göz önünde bulundurarak stok durumu kritik seviyeye inen malzemelerin satın alınma taleplerinin gerçekleştirilmesi

- Kalite yönetim sistemi standartlarına uygun şekilde malzemelerin ambalaj durumu ve nakliye kayıplarının tespitinin yapılması

- Teslim alınan malzemelerin özelliklerine göre depo alanı içinde düzenli bir şekilde yerleştirilmesini, malzemelerin depodan çıkışına kadar muhafaza edilmesini organize ederek denetlenmesi

- Kurumsal yapıyı temsil edebilecek tecrübe ve bilgide, uzun süreli çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

- Yönetim becerisi gelişmiş, ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi

- En az Lise tercihen Ön Lisans / Üniversite mezunu

- İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen

- İnsan ilişkileri, iletişim ve temsil yeteneği kuvvetli

- Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş

- Değişime açık, ekip çalışmasına yatkın

- Detaycı ve analitik bakış açısına sahip, çözüm ve sonuç odaklı

- Tercihen B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen

- Ankara’da ikamet eden / edebilecek

Engin Grup İnsan Kaynakları İşe Alım Prensibi; ''Adaylara eşit fırsatlar sunmak genel prensibimizdir. Bu anlamda bütün başvuruları; yaş, cinsiyet, ırk, etnik köken, din, maluliyet, siyasi görüş ve yasalarla korunan statüler bazında ayrımcılık yapmadan değerlendirilir.”

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PANEL POLİÜRETAN A.Ş.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ENGİN GRUP

Yapısında Güven Var...

Engin Grup, 1996’dan günümüze sayısı her geçen gün artan iş ortakları ve müşterilerine, kaliteli ve seçkin markaları, gelişmiş lojistik ağı ve özverili insan kaynağı ile sunarak hizmet vermektedir.

Üstlendiği taahhütleri tam zamanında gerçekleştiren, güçlü stok, sorunsuz tedarik ilkelerini temel alarak, iş ortakları, müşteri ve paydaşlarında oluşturduğu güven ile büyümesine tüm hızıyla devam etmektedir.

Satış; hiç kapanmayacak bir süreç…

Engin Grup, Türkiye’nin önde gelen yapı malzemeleri üreticisi firmalarının, yüksek kalite standartlarında üretilen, uzun ömürlü ürünlerini, iş ortakları ve müşterileriyle buluştururken, sadece ürün satışında değil, tüm kullanım süresi boyunca desteğine devam etmektedir.

Müşteri ve çözüm odaklı bir anlayışı temel alarak, hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmek adına, tüm gerekli dijital ve operasyonel yatırımları gerçekleştirmektedir.

Mutlu çalışan, kaliteli hizmet, mutlu müşteri.

Engin Grup, kaliteli hizmetin, alanında uzman bir kadro, dinamik insan kaynağı ve huzurlu bir çalışma ortamı ile başladığının bilincindedir.

İnsan odaklı bir yönetim anlayışı taşıyan grubumuzda, tüm çalışanlara eğitim fırsatları ve kendini geliştirme olanakları sağlanır.

Geçmişin öğrettikleri, geleceğin gösterdikleri.

Grubumuz çeyrek asırlık tecrübesi ve geçmişin değerlerinden hareketle, yüzü geleceğe dönük yenilikçi bir kültüre sahiptir.

Tüm paydaşlarıyla güven ilişkisi içerisinde, yüksek sektörel tecrübesi ile standartlarını her geçen gün yükselterek yolculuğuna vizyonu doğrultusunda devam etmektedir.

Yenilikçi yaklaşım, sürdülebilir yaşam.

Grubumuz sürdülebilir yaşama ve doğaya önem vermektedir.

Bu doğrultuda, ekoverimliliği artıran kurum içi çözümlere yönelerek, çevre ve gelecek bilinciyle, enerji ve doğal kaynak tasarrufunu teşvik eden ürünleri müşterileriyle buluşturmaya gayret etmekte, bu ürünlerin kullanımını özendirmek için gerekli tanıtım faaliyetlerini yürütmektedir.

Sosyal sorumluluk; görev değil mutluluk.

Hep birlikte, iyi bir gelecek için toplumsal dayanışmanın önemine inanıyoruz.

Sosyal sorumluluğa odaklanmayı bir kurum kültürü olarak benimseyen grubumuz, toplumsal değerlere saygı bilinciyle, ülke ekonomisine katkıda bulunacak, toplumsal yaşamı iyileştirecek projeleri yürütmekte, bu alandaki uygulamalarını geliştirmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları