Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Senior Auditor-Bağımsız Denetçi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
AS / NEXIA Turkey Audit Assistant - Bağımsız Denetim
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Finansal Kontrol Planlama Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Denetçi Yardımcısı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Dış Ticaret Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 27.10.2021
  • 0 - 50
  • 1030 Görüntüleme

İş Tanımı

Nükleer Tıp Ürünleri alanında faaliyette bulunan firma için aşağıda iş tanımı bulunan Dış Ticaret Uzmanı aranmaktadır.
Yurtdışı / Yurtiçi tüm nakliye süreçlerini organize etmek, nakliye şirketlerinden gelen sevkiyat bilgilerini yurtiçi / yurtdışı satış birimi ile zamanında bildirerek ürünlerin tesliminin hatasız ve zamanında tamamlanmasını sağlamak
İthalat ve ihracatla ilgili gerekli belgeleri düzenleme, takibini yapmak ve gerekli koordinasyonu sağlamak
Yurtiçi / yurtdışı gönderim/sevkiyat organizasyonunu etkin şekilde yönetebilmek için; lojistik acenteleri ile görüşmeleri yürütmek, hizmet takibini ve fatura kontrolünü sözleşme gereklerine göre yapmak
İşlemi tamamlanan ihracat belgelerinin uygunluğunun kontrolünü yapmak
Gümrükten malzeme çekim ve ürün sevkiyatı işlemlerini Sevkiyat Birim’ i ile koordineli olarak planlamak, gerektiğinde gümrüğe giderek işlerin yerinde takibini ve kontrolünü yapmak
Nakliye ve gümrük işleri yapan firmalarla yakın ilişkide kalarak, teklif almak, uygun gördüğü teklifleri yönetici onayına sunmak
Maliyeti düşürücü, kaliteyi artırıcı ve sipariş teslim sürelerini azaltıcı çalışmalar yapmak
Yurtdışı satış operasyon sürecini yönetmek
Yurt dışı Satış ana verilerinin kontrolü ve doğruluğunu sağlamak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Dış Ticaret alanında 3-4 yıl deneyimli,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen kimyasal malzeme veya tehlikeli madde ithalat ve ihracatında deneyim sahibi,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA NAKLİYAT GIDA İTHALAT İHRACAT A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Aslı Park Çevre Tasarım ve Mühendislik San. Dış Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
SALDA METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
Prosis Asansör Mühendislik Elektr. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de

bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

-AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

-Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

-AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları