Dizgi Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 08.12.2021
  • 0 - 50
  • 1834 Görüntüleme
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş. Dizgi Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Kurumsal yayınların, sınavların, akıllı tahta içeriklerinin kullanılan programlar üzerinden dizayn edilmesi ve baskı birimine iletilmesi.

Aranan Nitelikler

Genel Müdürlük bünyesi Bahçeşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere Dizgi Personeli istihdam edilecektir. 
Minumum Lise Mezunu
Mesleki sertifikası bulunan
Mesleği ile ilgili en az 2 yıl tecrübe sahibi
Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
İletişim yeteneği kuvvetli ve motivasyonu yüksek
Yeniliklere açık ve kişisel gelişim konusunda istekli
PC ortamında Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen,
Sayfa tasarımı, kapak tasarımı ve bu tasarımlara göre ilgili kitapların içeriklerinin oluşturulması/düzenlenmesi konusunda tecrübe sahibi,
Tercihen daha önce ders kitabı ve test kitabı dizgisi yapmış,
Dikkatli ve hızlı klavye kullanabilen,
Tasarım yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası
29.11.2021
Kültür Koleji ve Kültür2000 Koleji
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.

Okyanus Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Okyanus Kolejleri kurucusu Orhan Özbey, 1979 yılında Kültür Dershanesi’nin kuruluşu ile eğitim sektörüne giriş yaptı. 2004 yılında Okyanus Koleji’nin kuruluşu ile özel okul sektörüne adım attı.

Okyanus Holding’in bir parçası olan Okyanus Kolejleri,eğitim sektöründeki faaliyetine 2004 yılında, Avcılar Kampüsü ile başladı. 2005 yılında Beylikdüzü Anaokulu, 2006 yılında Beylikdüzü Kampüsü, 2007 yılında Güneşli Kampüsü, 2010 yılında Bahçeşehir Kampüsü hizmete girdi. Okyanus Kolejleri’nin 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Ataşehir ve Sancaktepe, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Halkalı, Bahçelievler ve Fatih,2014-2015 eğitim-öğretim yılında ise Adana ve Tatvan Kampüsleri açıldı. Eğitim kalitesini ülkenin dört bir yanına taşıyan Okyanus Kolejleri, 2015 yılında Ankara İncek, Antalya Konyaaltı, İzmir Mavişehir, Kemerburgaz ve Mimaroba 2016 yılında ise İstanbul Çekmeköy, Ankara Eryaman, Bursa İnegöl, Bursa Nilüfer, İzmir Bornova kampüslerini açarak öğrencilerine yeni yaşam ve eğitim alanı sunmakta. Okyanus Kolejleri, “Öğrenmeyi Öğretmek” ilkesi ile 15. yılında da 30 kampüs ve 110'dan fazla okuluyla Türkiye ve Dünya için başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmeye devam etmektedir. 2004 yılından günümüze, kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel eğitmen ve yönetici kadrosuyla tüm kampüslerinde aynı kalitede hizmet vermektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları