E-Ticaret Satış Müdürü (E-Commerce Manager)

 • 11.01.2021
 • 50 - 100
 • 2624 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel E-Ticaret Satış Müdürü (E-Commerce Manager) İş İlanı

İş Tanımı

Ela Quality Resort Hotel’in satış faaliyetlerinin marka kültürü, şirket strateji ve planları doğrultusunda yürütülmesinden sorumludur.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek bölgesinde bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için aşağıdaki niteliklerde 'E-Ticaret Satış Müdürü ( E-Commerce Manager) ' aramaktayız.
 •  Üniversite mezunu,Turizm sektöründe 3 yıl aynı pozisyonda  tecrübe sahibi,
 •  Otel kontratları ve turizm ürünleri fiyatlandırma konusunda tecrübeli,
 •  Bilgi Teknolojileri sektörüne hakim ve deneyim sahibi,
 •  Pazarlama İletişimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli ve etkin iletişim özelliklerine sahip,
 •  Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
 •  Mesleki trendleri ve güncel gelişmeleri takip eden,
 •  İleri seviyede İngilizce bilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

THE SALES FAMİLY MÜŞTERİ HİZMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Konya
Son 1 Hafta
Mustafa Akpınar
Antalya
Son 1 Ay
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Antalya Ruhbilim Okulu Ltd.. Şti.
Antalya, Antalya - Muratpaşa
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları