Eğitim Danışmanı / Kurumsal iletişim

Ankara
  • 25.11.2021
  • 500 - 1000
  • 8643 Görüntüleme

İş Tanımı

ANKARADA YAYGIN ŞUBE AĞIYLA HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMLARIMIZDA EĞİTİM DANIŞMANI/KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI OLARAK

GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

Aranan Nitelikler

Üniversite Mezunu 
Tercihen Eğitim sektöründe çalışmış,
Tercihen Satış - Pazarlama konusun da deneyimli,
Etkin iletişim Becerilerine sahip
Özel Eğitim Kurumları ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi,
Eğitim hizmetlerinin tanıtımını yapabilecek,
Aylık hedefler ile çalışma deneyimi olan,
Görüşme gerçekleştirdiği veli adaylarına kurumunun farklılıklarını tüm detayları ile anlatabilecek
Görüşme yaptığı tüm veli ve öğrencilerimize en doğru tercihi yapabilmeleri için, sektör araştırması yapıp gerekli materyalleri hazırlayabilecek,
Telefon, mail, LinkedIn yardımıyla potansiyel velilerle iletişime geçerek randevu alabilecek,
Kamu kurum ve kuruluşlara ziyaret ve sunum gerçekleştirebilecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Etimesgut
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara - Altındağ
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
Ankara - Keçiören
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
Ankara
Son 1 Hafta
English Time Dil Okulları
Ankara
14.12.2021
OTEK MEDYA ANONİM ŞİRKETİ
Ankara - Çankaya
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Türkiye
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Türkiye
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI

-Sadece bir iş değil, bir meslek icrası, sorumluluk icrası anlayışıyla eğitimde 2002 yılından beri varolmanın haklı gururunu yaşayan bir markayız. 2002 yılında Ankara’da “Bir Öğretmen Kuruluşu” olarak faaliyete geçen Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın tüm semtlerinde açtığı şubelerle bölgenin en yaygın eğitim kurumları arasında ilk 5’e girme başarısını elde etmiştir.

-“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

-Ortadoğulular ailesi olarak tüm birimlerimizle birlikte eğitimi ciddi bir sorumluluk olarak algılıyoruz. Bir öğretmen kuruluşu olarak da eğitimin içinden gelen uzman öğretmen kadromuzla velilerimize, öğrencilerimize verdiğimiz sözleri hassasiyetle yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz.

-Ülkemizin ve milletimizin geleceğinde önemli yapı taşları olarak çocuklarımız, velilerimiz ve tüm Ortadoğulular ailes bireyleri Türkiye’nin yükselen değeri olarak yeni eğitim modelleriyle kendimizi çağa-dünyaya uyarlıyoruz.

VİZYONUMUZ;
  • Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen,  kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Uluslararası standartlarda güçlendirilmiş özgün eğitim modelimiz ile öğrencilerimizin doğru bilgiye ulaşmalarında rehberlik ederek, gelişmeye ve yeniliklere açık, farklılıklara saygılı, çoğulcu değerleri benimsemiş kişiler olarak Ortadoğulular öğrencisi farkındalığını ve birey kimliğini taşımaları önceliğimizdir.
MİSYONUMUZ;
  • Ortadoğulular zengin ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programı ile ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan, öz saygısı güçlü, problem çözme ve karar verme becerileri gelişkin “dünya vatandaşı” seçkin bireyler yetiştirir. Kuruluşumuzdan bu yana üzerinde yükseldiğimiz değerler ışığında kurum kültürümüzü sahiplenen, evrensel normları benimseyen ufku geniş, özgüveni yüksek bireylerin “yaşam boyu başarı ”yolculuklarının temellerini atar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları