Eğitim Danışmanı

  • 15.02.2023
  • 0 - 50
  • 12138 Görüntüleme

İş Tanımı

Sincanda'da bulunan okul ve kurslarımızda çalışacak deneyimli kayıt araması ve kayıt görüşmesi yapabilecek  idari destek sağlayabilecek eğitim danışmanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

  • Sincan'da bulunan okul ve kurslarımızda çalışacak deneyimli eğitim danışmanları alınacaktır.
  • Tercihen ehliyeti olan 
  • İkna kabiliyeti yüksek 
  • Takım çalışmasına uygun
  • idari anlamda da destek olabilecek
  • en az iki yıl deneyimli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları (British Culture)
Ankara
Bugün
British Town Dil Okulları
Ankara
Bugün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Bugün
BİLGE ARI BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Bugün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Bugün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Bugün
American VIP Language Schools
Ankara
Bugün
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları (British Culture)
Ankara
Bugün
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Ankara - Mamak
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur.

Eğitim
, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır.
Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.
Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur.Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir.

Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz.Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur.

Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları