Eğitim Uzmanı - Eryaman Kampüsü

  • 18.04.2021
  • 100 - 200
  • 1267 Görüntüleme
ÖZEL YOLCULUK OKULLARI  Eğitim Uzmanı - Eryaman Kampüsü İş İlanı

İş Tanımı

Yolculuğa hazır mısınız?

Varoluşundan bugüne devamlı öğrenen insanoğluna halihazırdaki yöntemlere ek yollar oluşturan Özel Yolculuk Okulları, öğrenme vesilesi olmaya adanmış, heyecanını yelkenine rüzgar edecek, veli ve öğrencisinin bulunduğu yere giderek yüreğine dokunacak yol arkadaşları arıyor.

Bir insanın öğretebilirliğinin öğrendiği kadar olduğunun bilincinde olan, akademik öğretilerini sahada geliştirmenin önemine inanan, okulun bittiği yerde hayatın yeni okul olduğunu bilen genç öğretmenlerimizi 'Başlangıç Grubu' muzda verdiğimiz oryantasyon eğitimi sonrası ilk adım projemize dahil edeceğiz.

Aranan Nitelikler


- Sevmeyi seven,
- Yaratılış olarak güleryüzlü, iletişimi yüksek, öğrenmeye açık,
- İçinde bulunduğu toprağın insanlarına dokunmayı dert edinmiş,
- Öğretme mesleğinin mesaisi olmadığına inanan,
- Sorunlar üzerine değil, çözümler üzerine odaklanmayı tercih eden,
- Öğrenci ve Veli ziyaretleri yapmayı mesleğinin parçası olarak gören,
- 'Ben bilirim' değil 'ben öğrenirim' felsefesini pusula edinmiş,
- Katılımcı liderlik prensibine karakteri uygun,
- Üniversitelerin Öğretmenlik Bölümlerinden/ilgili bölümlerinden Pedagojik Formasyon almak üzere mezun veya bu sezon olacak

Yol Arkadaşı Öğretmenlerimizi aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Yenimahalle
Bugün
ETLİK SINAV KURS
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL YOLCULUK OKULLARI

Bir yol öyküsü bu, 'An, Anla, Anlat...Geriye kalan kabahat...' diyen...

Eğitim... Hepimiz için alınması elzem ama içine girdiğimizde külfet olan süreç... Teori yüklü, çoğu zaman bize hitap etmeyen; ettiği zaman ise günlük hayatımıza uymayan argümanlarla bezeli bir karmaşa...İşte ‘niye eğitimleri sevmiyoruz?’ sorusunun cevabını ‘Anadolu hafızası ile öz’e dokunan eğitim metotları’ geliştirerek bulan Empati ve İletişim Enstitümüz, bu formülle 3 kıtada 200.000’i aşkın kişi ile 20’yi aşkın konu başlığı ile buluştu.Her eğitim sonrası yıllar geçse de hatırda kalacak hayata dair yön tabelaları ile buluşan katılımcılar, istek ve destekleri ile ‘yorulmak, yoğrulmak, doğrulmak’ yolculuğunda aradıklarını bulmak isteyenlere referans oldular; bu yürüyüş kulaktan kulağa büyüdü.
Bu kitle kitle biriken öğretiler; Anadolunun yüzyıllara dayanan öğretilerinin maneviyatla harmanlandığı bir altyapıyla günün akademik öğretilerinin, aklın, bilimin çiçek açağı yüreğe ve akla dokunan bir eğitim metotu oldu.

Sevmenin ve mutluluğun yol taşları olduğu ve bu eğitim metodunu şiar edinen Özel Yolculuk Okulları şimdi öğrencilere, velilere, birbirine yol arkadaşı olan ekibimizle, soru işaretlerine cevap, karanlıklara ışık, kimsesizliklere kim ve arayışlara buluş olmak üzere sizi çağırıyor...

Zira ‘gerçek galibiyet; gerçeği keşfedenlerindir...’
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları