Elektrik Elektronik Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 29.01.2021
  • 200 - 500
  • 4315 Görüntüleme

İş Tanımı

Açsa Otomotiv Ltd. Şti.
www.acsagroup.com
Açsa uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç iklimlendirme sistemleri konusundaki faaliyetleri ile birleştirmiştir. Açsa, 2001 yılında Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğünü alarak bu köklü firmanın Türkiye’deki adresi olmuştur. Türkiye genelinde 80’nin üzerindeki yetkili servis istasyonu ile ve İstanbul'daki merkez servis istasyonu ile Eberspächer araç iklimlendirme sistemi kullanıcılarına servis sağlamaktadır. Açsa, hem OEM hem de Aftermarket’e ürün sağlayıcı olarak önemli otomotiv firmalarıyla birlikte çalışmaktadır.

Teknoloji harikası Eberspächer araç ısıtma sistemleri yanında yine Eberspächer markası ile motordan bağımsız sulu ve kompresörlü klima sistemlerinin temsilciliği de Açsa tarafından yapılmaktadır. IndelB araç buzdolaplarının, Euroengel soğutma kabinlerinin Türkiye temsilciliği de Açsa Otomotiv tarafından yürütülmektedir.  Ayrıca, çok soğuk bölgelerde dizel yakıtın donmasını önleyen Articfox dizel yakıt hattı ve yakıt deposu ısıtma sistemlerini de Açsa tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır. Eberspächer tarafından satın alınan araç kliması ve aksesuarları konusunda önemli bir firma olan Kalori’nin temsilciliği ve distribütörlüğü de Açsa tarafından yapılmaktadır.

Aranan Nitelikler

Eberspächer Araç İklimlendirme Sistemleri Türkiye Mümessili ve Distribütörü Açsa Otomotiv Ltd. Şti. teknik bölümünde istihdam edilmek üzere

* Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Tercihen araç elektrik sistemlerine ve elektrikli araçlara ilgi duyan,
* Yazma ve konuşma olarak İngilizce’si yeterli,
* OEM müşterilerinin projelerinde teknik destek verebilecek,
* Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim,
* B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikle ilişkisi olmayan,
* İstanbul (tercihen şirket merkezine yakın) ‘da ikamet eden,

Otomotiv üreticileri (OEM) ile iklimlendirme (ısıtıcı/klima) uygulamalarında satış öncesi ve satış sonrası “Teknik Konulardan Sorumlu Mühendis” arıyoruz

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MAİ DIŞ TİCARET TURİZM LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
01.02.2021
EMAR SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
ANL GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
EDIP ULUSLARARASI GAYRIMENKUL VE TURİZM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İNNOVA ELEKTRİK MEKANİK MÜHENDİSİK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Edirne, Muğla
Son 1 Ay
MARS MEKANİK VE TEKNOLOJİK TESİSAT A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Son 1 Ay
İDEAL YAPI MÜHENDİSLİK TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Açsa Otomotiv Ltd. Şti.

Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç ısıtma

Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç ısıtma sistemleri konusundaki faaliyetleri ile birleştirmiştir. Açsa, 2001 yılında Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğünü alarak bu köklü firmanın Türkiye’deki adresi olmuştur. Türkiye genelinde 80’nin üzerindeki yetkili servis ağı ile ve İstanbul'daki merkez servisiyle Eberspächer ısıtma sistemi kullanıcılarına servis sağlamaktadır. Açsa hem OEM hem de Aftermarket’e ürün sağlayıcı olarak önemli otomotiv firmalarıyla birlikte çalışmaktadır. Teknoloji harikası Eberspächer araç ısıtma sistemleri yanında yine Eberspächer markası ile motordan bağımsız sulu ve kompresörlü klima sistemlerinin temsilciliği de Açsa tarafından yapılmaktadır. IndelB araç buzdolaplarının, Euroengel soğutma kabinlerinin Türkiye temsilciliği de Açsa Otomotiv tarafından yürütülmektedir.  Ayrıca, çok soğuk bölgelerde dizel yakıtın donmasını önleyen Articfox dizel yakıt hattı ve yakıt deposu ısıtma sistemlerini de Açsa tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları