Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Elektrik Teknisyeni

Sakarya
  • 07.11.2019
  • 0 - 50
  • 1000 Görüntüleme

İş Tanımı

Richmond International HMC'ye bağlı Sakarya Sapanca'da bulunan Richmond Nua Wellness&Spa Otelimiz için ELEKTRİK TEKNİSYENİ olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
-Elektrik Bölümü mezunu,
-Hizmet sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan,
-Takım çalışmasına inanan,
-İletişim becerileri gelişmiş, 
-insan ilişkilerinde başarılı,
- Erkek adaylar için Askerliğini yapmış,
Sakarya/Sapanca bölgesinde ikamet eden/edebilecek.(Tercihe göre lojmanda konaklama imkanı da sağlanmaktadır.)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANTOTO ANTALYA MOTORLU ARAÇLAR TİC. SAN.A.Ş.
Türkiye
Dün
DOĞA KOLEJİ
Türkiye
Son 1 Hafta
DEHA TELEKOMÜNİKASYON TURKCELL SUPERONLINE
Bursa, Sakarya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Tursoy Otelcilik ve Turizm Yatırımları A.Ş.

-1982 yılında Aksoy ailesi tarafından kurulan Aksoy Group, turizmden gayrimenkule, perakendeden internet teknolojilerine, farklı endüstrilerde faaliyet gösteren köklü bir grup şirketidir. Faaliyetlerini 1990’lı yıllara kadar tekstil ve hazır giyim alanında sürdüren grup, çalışmalarını uluslararası arenaya taşıyarak sektöre öncülük etmiştir. Grubun üretici kimliği 1992 yılında gerçekleştirilen otel zinciri yatırımı ile yeni bir boyut kazanmış; Aksoy kalite anlayışı, hizmet sektörü ile buluşmuştur.

-Aksoy Group  turizm alanındaki ilk yatırımını 1992 yılında Richmond İstanbul oteline yapmıştır. Yatırımlarına Richmond Ephesus Resort, Richmond Pamukkale Thermal, Richmond Pamukkale Spa ve Richmond Nua Wellness-Spa ile devam etmiştir. Zamanla Richmond Hotels markası şehir otelciliği, destinasyon Spa, resort ve termal turizm gibi farklı otelcilik tecrübeleri ile müşterilerini ağırlayan ulusal bir zincir haline gelmiştir.
 
-Group’un bünyesindeki  işletmelerin yönetimini üstlenen Richmond Hotels aynı zamanda yurt içi ve yurt dışındaki otel yatırımlarına Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık hizmeti verir.

-Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond Hotels, grubun kendi yatırımı olan Richmond otellerinin yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş veya kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.

-360° otel işletmeciliği vizyonuna sahip Richmond Hotels, grubun üstün misafirperverlik anlayışını, turizm alanındaki 25 yıllık bilgi birikimini ve hizmet kültürünü Türkiye'nin ve dünyanın farklı köşelerinde yer alan yatırımcıların projelerine aktarır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları