Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Elektronik Uygulama ve Destek Mühendisi
İNFOMA Teknoloji A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Yazılım Satış Destek Personeli
İNFOMA Teknoloji A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Yazılım Satış Mühendisi
İNFOMA Teknoloji A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Elektronik Tasarım Yazılımı - Uygulama ve Destek Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 21.06.2022
 • 0 - 50
 • 14423 Görüntüleme

İş Tanımı

Hızla gelişen ileri teknolojilerin, başta ülkemiz savunma sanayi olmak üzere, ülke endüstrisine kazandırılması için özveriyle çalışan ekibimize katılmak üzere; PCB tasarımı konusunda dünya lideri konumundaki ALTIUM (www.altium.com) yazılımı ve tamamlayıcı çözümlerinin satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ve proje hizmetlerinde aktif görev alacak, kurumsal müşteri tecrübesine sahip ve en az 3 ila 5 yıl sahada uygulama tecrübesi olan profesyonel Elektronik Mühendisleri arıyoruz.

İNFOMA Teknoloji A.Ş.,  Bilgisayar destekli, Bilimsel, Teknik ve Mühendislik uygulamaları alanında, yeni nesil ileri teknolojilere dayalı, katma değerli mühendislik çözümleri sunan ve alanında 30 yılı aşan tecrübeye sahip bir teknoloji firmasıdır.

Görev ve sorumluluklar :

 • ALTIUM Designer elektronik tasarım yazılımı ve tamamlayıcı çözümlerinin her türlü satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ve eğitim hizmetlerini yürütecek,
 • Savunma, Otomotiv, Elektronik, Enerji gibi sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek, yeni nesil teknolojilerin bu sektörlere kazandırılmasına aktif katkı sağlamak,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yapılacak teknik toplantılara katılarakı, varsa müşterilerin sorunlarını gidermek, yenilikleri tanıtmak ve eğitimler vermek.
 • Ön hazırlık yaparak, müşteri ziyaretleri planlamak, uygulamak ve CRM sistemleri üzerinden raporlamak,
 • Ürün ve teknolojilerle ilgili gelişmeleri yakınen takip ederek, bu gelişmeleri seminer, webinar, mailing, ilan, reklam, makale vb. tanıtım faaliyetlerine aktif katılım ile müşterilere aktarmak, bu ürün ve teknolojilerin yaygın demo ve tanıtımlarını yapmak.

Aranan Nitelikler

 • En az 3 tercihen 5 yıl sahada elektronik, gelişmiş PCB tasarım, uygulama ve üretimi konularında tecrübe sahibi olmak,
 • Elektronik Haberleşme, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
 • ALTIUM Designer (P-CAD, PROTEL) vb Elektronik Devre Tasarım yazılımlarından en az birini etkin kullanmış olmak yanı sıra, çok katmanlı PCB tasarımı, Schematic, Analiz gibi konulara hakim olarak bunlarla ürün geliştirme tecrübesine sahip olmak,
 • İyi derecede ingilizce’ye hakim olmak, konuşup, yazabilmek.
 • Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmamak,
 • Seyahat engeli ve sağlık sorunu olmayan, (Tercihen ehliyet sahibi olan)
 • Hizmet sektörüne uyumlu, güleryüzlü, kurumsal iş disiplinine sahip ve ekip çalışmasına önem veren,
 • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,
 • İşyeri İstanbul, Maslak civarındadır.

Özet Bilgiler

İNFOMA Teknoloji A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Advantech Turkey Technology
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Ay
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
SİNPAŞ YAPI END. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ELİBOL TAŞIMACILIK TUR.İNŞ.VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

İNFOMA Teknoloji A.Ş.

İNFOMA Teknoloji A.Ş. HAKKINDA

1988 yılında iş hayatına başlayan İNFORMATİK Bilgisayar Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş 30 yılı aşan bir süredir kuruluş amacı doğrultusunda, ülkemiz endüstrisine bilhassa Bilimsel, Teknik ve Mühendislik uygulama alanlarında ileri teknolojilere dayalı, katma değerli çözümler sunmaktadır. 21 Ocak 2016 tarihi itibari ile faaliyet alanlarına göre şirket bölünmesine gidilmiş olup, ALTIUM iş ortaklığına dayalı EDA - Elektronik teknoloji çözümleri İNFOMA Teknoloji A.Ş. bünyesinde yeniden yapılandırılmıştır.

ALTIUM firmasının ürünü olan, Altium Designer, çok zengin fonksiyonlarla donatılmış en yeni teknolojileri içeren altyapısı ile kullanıcılarına konfor ve güç sağlayan bir yazılımdır. Altium Designer küçük işletmeler, KOBİ’ler ve en büyük sanayi kuruluşlarına kadar tüm sektörlerde elektronik ve PCB tasarım ve ürün geliştirme ile iştigal eden firmaların tercih ettiği bir yazılımdır.

www.infomateknoloji.com      www.altium.com

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları