Engelli-Garson

  • 3.02.2023
  • 0 - 50
  • 2223 Görüntüleme

İş Tanımı

Caddebostan lokasyonumuzda faaliyete geçen dikey tarım ve %100 sürdürülebilirlik temalı restoranımız için garson arıyoruz.

Yemek öncesi aperatif tavsiyesinde bulunmak ve servisini yapmak
Mutfakta, barda hazırlanan yiyecek ve içecekleri uygun şekilde tepsi kullanarak servisini yapmak.
Yanında görevli servis elemanının eğitilmesinde yol gösterici olarak yer almak ve servis esnasında sipariş edilen yiyeceklerin doğru bir biçimde masaya getirilmesinden emin olmak.
Misafir memnuniyetinin en üst düzeyde oluşmasını sağlayacak servis sunumunun yapılmasını sağlamak.
Devamlı olarak boşların takip edilerek masanın temizlenmesini sağlamak.
Içeceklerin devamlı tazelenmesini ve kül tablalarının devamlı değiştirilmesini sağlamak.
Yemek esnasında fazladan satış imkanlarını kullanmak.
Tatlı, kahve gibi detayların çeke eklenmesinden emin olmak.
Misafir ayrılırken herhangi bir şey unutulmadığını kontrol etmek.
Misafirden gelebilecek uyarı ve önerileri restaurant sorumlusuna iletmek.

Aranan Nitelikler

Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi olan
*Misafir, hizmet ve kalite odaklı çalışan
*Prezentabl ve güleryüzlü olan
*Hijyene ve kişisel bakıma önem veren
*Ekip çalışmasına uyumlu olan
*Vardiyalı sisteme ayak uydurabilen
* %40 ve üzeri engelli raporu bulunan

Özet Bilgiler

THE VERTICAL GIDA ÜRÜNLERİ VE TURİZM A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Cevahir Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

THE VERTICAL GIDA ÜRÜNLERİ VE TURİZM A.Ş.

2019 Kasım ayında Bebek’te, sporcuların buluşma noktası olarak SWEATERS HUB açıldı. Sokaktaspor yapanların ihtiyaçlarını karşılamak için, duşları, kilitli dolapları, sağlıklı beslenmek isteyenleriçin kafesi olan SWEATERS HUB, şehrin neredeyse tüm koşu ve bisiklet gruplarının antrenmanabaşlama ve bitiş noktası olarak kullandığı bir nokta haline geldi.SWEATERS HUB’dan sonra açmak istediğim nokta, spor yaparak sağlıklı beslenerek sadecekendine iyi bakan kişileri temsil eden bir noktadan öte, çevresini, gelecek nesilleri, dünyasını dadüşünen bireyleri temsil eden “Yaşam Alanları” yaratmaktı.Şehirde de sürdürülebilir hayatların mümkün olduğunu deneyimleyerek anlatan, minimum karbonayak izi bırakan, minimum atığı olan ve mümkün olduğunca ürettiği yerde tüketen alanlar yaratmahedefiyle VERTICAL’ı projelendirmeye başladım.İsmimiz VERTICAL, İngilizce “dikey” anlamına geliyor. İsmimizi ise “VERTICAL FARMING”’denaldık, yani “DİKEY TARIM”’dan.Projeyi kurgulamaya başladığımda dikey tarım şehirde sürdürülebilirlik, şehirde kendi kendine yetenalanlar yaratma adımlarında en önemli ve kıymet verdiğim alandı. Dikey tarımda, küçük m2’lerdekocaman arazilere tekabül eden mahsuller üretilebildiği gibi pestisitlere ve ilaçlara da ihtiyaçduyulmadan yapılabilmekte. Geleneksel tarıma nazaran 300 kat su tasarrufu yapılmakta.VERTICAL Tarlamızda kale, fesleğen, çeşit çeşit yeşillikler, mikro yeşillikler, mantarlar yetiştiriyoruz.100m2 seramızın içerisinde kendi döngüsel iklimlendirme sistemimiz bulunmakta. Mantarlarınyetişirken saldığı karbondioksit yeşillik tarlasını, yeşilliklerden çıkan nem de mantarları beslemekte.Bu mahsulleri 365 gün, ilaçsız ortamda, %1’den az fire ile yetiştirebiliyoruz.Şehirde de sürdürülebilir alanlar yaratıla bilinir mi? Evet. Biz VERTICAL ile işte bu düşünceyi hayatageçiriyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları