Eskişehir ve Tokat Şantiyelerimize Operatör ve Kamyon Şoförü

Eskişehir, Tokat
  • 09.11.2021
  • 0 - 50
  • 1894 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin Eskişehir ve Tokat İllerinde Bulunan Yol şantiyelerimize ; Deneyimli ve İşinde Uzman Operatör ve Kamyon Şoförü çalışma arkadaşları aramaktayız. MAAŞ+SGK+YEMEK+KONAKLAMA+PRİM.

Aranan Nitelikler

Verilen işi yerine getirebilecek,daha önve çalıştığı yerlerden referans verebilecek. Şirketimizce kendisine verilen ekipman ve araçları düzgün kullanabilecek.Şantiye kurallarına uyabilecek.Uzun Süreli çalışacabilecek ekip arkadaşları aramaktayız. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş.
Türkiye
Dün
NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş.
Eskişehir
29.09.2021
VİGO TEKNOLOJİ VE LOJİSTİK AŞ.
Ankara, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, Bursa - Osmangazi, Kocaeli - Gebze, Eskişehir
Bugün
Türkiye
Bugün
Ortak Kurye Hizmetleri A.Ş.
Eskişehir
Son 1 Ay
YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Türkiye
19.05.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Eskişehir
08.10.2021
BENZER TÜM İLANLAR

NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş.

-NesCe Grup, 1975 yılında temelleri atılan, 1993 yılında bugünkü yapısına kavuşan, kuruluşundan itibaren yurt içinde ve yurt dışında  birçok altyapı ve üstyapı projelerini güvenilir ve deneyimli uzman kadrosuyla tamamlamıştır.Halen inşaat, enerji, akaryakıt ,yapı malzemeleri,gıda ve konut sektörlerinde faaliyet göstermekte olup, istikrarlı büyümesini devam ettirmekte ve geleceğe güvenle yürümektedir.Yarım asırlık bir şirketler grubu olan NesCe Grup, Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri alarak faaliyet gösterdiği sektörlerde devamlı üreten, istihdam sağlayan, ülkenin gelişmesine katkıda bulunan, yenilikçi ve öncü, 1.000 kişilik büyük bir ailedir.Başlıca faaliyet alanlarımız ise alt yapı, karayolu, köprü, tünel, baraj ve hidrolik yapılar, madencilik, enerji, akaryakıt,yapı malzemeleri ve konut projeleridir.

Misyonumuz;
  • Müşteri memnuniyetini ve sürekli iyileşmeyi ön planda tutarak, yasal mevzuata ve teknik şartnamelere uygun projeleri, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde en kısa sürede gerçekleştirmek ve kaliteyi etkileyen personelimizin sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermektir.
Vizyonumuz;
  • Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde üstlendiğimiz projeleri müşterilerimize yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde  gerçekleştirmek , modern mühendislik ve teknolojileri, sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve kaynaklarımız ile doğru ve etkin şekilde kullanmak, yurt içinde ve yurt dışında saygın projelere imza atarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamak ve daha fazla istihdam yaratarak Türkiye inşaat sektöründe öncü bir şirket olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları