• 17.04.2021
 • 0 - 50 başvuru
 • 611 görüntülenme

İş Tanımı

TYT-AYT sınavlarına hazırlıkta Fizik dersi verebilecek personeller arıyoruz. Mühendislik fakültelerinden mezun personel başvurusu kabul edilecektir. Kurumsal eğitimler ve oryantasyon çalışmalarına katılım sağlayabilecek olması, robotik, yazılım, kodlama ilgisinin olması tercih sebebidir.

Aranan Nitelikler

Sınav Eğitim Kurumları Maltepe Kursumuzda beraber çalışacağımız iş arkadaşlarımızda aradığımız genel özellikler;

İletişim ve temsil yeteneği güçlü olmalıdır. Sınav Eğitim Kurumları kurum kültürünü benimsemeli ve en iyi şekilde temsil etmelidir. Aldığı nitelikli örgün eğitimin yanı sıra çeşitli sertifika ve kurs programları ile özgeçmişini zenginleştirmiş olmalıdır. Ayrıca kendisinden istenilen sertifika ve kurs programlarına zaman ayırmalı ve fazlasını talep etmelidir.

Sorumluluk bilinci gelişmiş olmalı, gerekli durumlarda hızlı kararlar alabilmeli, aldığı kararların ve doğrularının arkasında durabilmeli, bunun yanında hatasını anladığında geri adım atmasını bilmelidir. Ekip olarak alınan kararlara ve çalışma arkadaşlarına saygılı olmalıdır.

Her öğrencinin mutlaka güçlü bir yönü olduğunu bilmeli, bu yönünü ortaya çıkararak öğrencinin gelişimine destek vermelidir. Öğrencileri, seviyeleri ne olursa olsun; yargılamadan, onları ötelemeden, kırmadan yol almalarını sağlamalıdır.

Hoşgörü, sevgi ve saygıyı ilke edinmiş olmalıdır. Kendi ailesi ile sağlıklı bir iletişim ve uyum içerisinde bulunmalıdır. Çalıştığı kurumun tüm bireylerini ikinci bir aile gibi görebilmeli eğer bu duruma engel bir problem var ise çözüm aramalıdır. Kendi faydasından önce çalışma arkadaşlarının faydasını gözetebilmelidir. İstişare kültürünü benimsemiş olmalıdır.

Eğitim teknolojilerine hakim olmalıdır. Sosyal medyayı kendisinin kurumunun ve çalışma arkadaşlarının faydasını gözeterek kullanmayı prensip edinmiş olmalıdır.

Alanı ile ilgili ders dinleme, sunum yapma, sınava tabi olma vb. konularda kişisel ve mesleki özgüvene sahip olmalıdır. Akademik ve kişisel başarısında imzasının olduğu; veli, öğrenci, öğretmen ve kurum temsilcileri referanslarına sahip olmalı ve iletişim bilgilerini beyan edebilmelidir.

Kurumumuza yakın lokasyonda ikamet eden, enerjisi ve öğretme - öğrenme heyecanı yüksek olan, Sınav Eğitim Kurumlarının büyük ailesinin bir parçası olmak isteyen mühendislerimizi kurumumuza bekliyoruz.

Özet Bilgiler

 • Fizik Mühendisi
 • Eğitim
 • Eğitim
 • Tam zamanlı
 • Uzman
 • İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Bağlarbaşı, Özcan Sk. 3 A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye Toplu Taşımaya Erişim, Teraslı Ofis, Spor Salonu, İbadethane, Açık Otopark, Deniz Manzaralı Ofis,
 • 17.04.2021
 • 11.05.2021
 • 31.07.2021

SINAV BASIN YAYIN LTD. ŞTİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

En Yeni İlanlar

ONLİNE DİZAYN TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GENA YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GENA YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
INDEO KURUMSAL BILGI TEKN.TIC.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TARİHİ SAFRANBOLU FIRINI
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MOBILCODE YAZILIM OTOMASYON
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
Benzer Tüm İlanlar