FORKLİFT OPERATÖRÜ

Sakarya
  • 10.11.2020
  • 50 - 100
  • 6275 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin ZIRHLIOĞLU TOPLU TÜKETİM ADAPAZARI DEPO Şubesinde görevlendirilmek üzere FORKLİFT VE REACH TRUCK OPERATÖRÜ aramaktayız.


GÖREV TANIMI
Araç yükleme, boşaltma, ürün toplama işlemlerinin yapılması,
Ürün ve kolilerinin hasarsız olarak taşınması,
Depo içinde ilgili alanlara istiflenmesi,
Depo düzenlemelerin yapılması,
Depo ekipmanlarının günlük gözden geçirilmesi ve arızalarının bildirilmesi.

Aranan Nitelikler

En az Lise- önlisans mezunu,
Operasyonda operatör olarak görev alacak,
Forklift Sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,
Takım çalışmasına yatkın,
Enerjisi ve motivasyonu yüksek,
Adapazarı ve çevresinde ikamet eden,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Sakarya
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Sakarya
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Sakarya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

-80 yıllık perakendecilik tecrübesine sahip, 3 grup şirketi, 650’yi aşkın çalışanıyla beraber büyük bir aile olan Zırhlıoğlu; Mağazacılık, Distributorlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonlarını yönetiyor.

-12 noktasıyla Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restoran, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. gibi 20’den fazla müşteri grubuna hizmet veren Zırhlıoğlu, sektörün gelişimine öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş bir grup şirketidir.

-Zırhlıoğlu; Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla, iç pazardaki gücünü günden güne arttıran bir grup şirketidir.

  • Misyonumuz;

Kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, istikrarlı bir büyüme politikası benimsemiş, kısa sürede hizmet sektöründe itibarlı bir yer edinmiştir. Deneyimli, dinamik personeli ve uzman idari ve teknik kadrosuyla, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar her aşamasında sektördeki standartlarına uygun olarak yapmayı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  • Vizyonumuz;

Her şeyin üzerinde tutulan insana değer, insana saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin bilincinde olan firmamız, hep daha ileri gitmek ve gelecekte daha iyi olmayı, çalışanlarının ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi, inovasyon, hizmet ve kalite kavramlarını bir arada tutarak lokomotif tedarikçi olmayı ilke edinmiştir.Firmamız kendini her yeni iş gününde yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için teknolojik ve sektörel gelişimleri dünya çapında izlemekte ve kendisi için en uygun olanı bünyesinde uygulayarak ülke çapında en iyi firmalar arasında yer alma hedefini sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları