Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI

İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
  • 10.12.2019
  • 0 - 50
  • 2436 Görüntüleme
KOZA GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI İş İlanı

İş Tanımı

İSTANBUL ve ANKARA ofislerimizde TAM ZAMANLI istihdam edilmek üzere DENETMEN POZİSYONUNDA GÖREV ALACAK GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANLARI aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun (diğer meslek dalları kesinlikle dikkate alınmayacaktır)

- SPK'nun onaylamış olduğu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansına sahip

-
TDUB'nin onaylamış olduğu Tecrübe Tevsik Belgesi bulunan

- Tercihen Gayrimenkul Değerleme Şirketlerinde kontrolör olarak görev almış

-
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, stres yönetiminde başarılı

- Çözüm odaklı, pozitif yaklaşımlı, empati kabiliyeti yüksek, emeğe karşı saygılı

-
Detaylara önem veren, titiz ve gelişime açık fikirli

- Mesai saatlerine özen gösteren

çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

KOZA GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş

KOZA GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş. Bankalar, Finans Kurumları ile diğer muhtelif kurum ve kuruluşlara gayrimenkul değerlemesi ve danışmanlığı yapmak, gayrimenkul projeleri geliştirmek amacıyla 17 Haziran 2009’ da kurulmuştur. Firmamızın bilgi ve sektörel deneyiminin temeli, 23 Mart 2006 yılında faaliyete geçmiş olan Koza Gayrimenkul Değerleme Ltd. Şti.’ nin engin tecrübesi oluşturmaktadır.
Faaliyet Konusu : Yürürlükte bulunan hukuki düzenlemeler kapsamında Kamu ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin ve gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız ve tarafsız olarak takdiri, gayrimenkullerle ilgili piyasa araştırması, fizibilite çalışmaları, gayrimenkuller ve bunlara bağlı hakların hukuki durumunun belirlenmesi, gayrimenkuller ve gayrimenkullerle ilgili yatırım ve know-how sözleşmelerinin analizi, proje değeri ve en iyi kullanım değeri analizi, geliştirilmiş proje değeri analizi, eski eser gayrimenkullerin restorasyon restitüsyon proje değeri analizi, kentsel dönüşüm projelerinde değer analizi gibi konularda değerleme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
İlkelerimiz : SPK nun Seri VIII. No:35–45 Sayılı Tebliği ve eki Uluslar arası Değerleme Standartları(UDS) hüküm ve kuralları içinde bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik, kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile hızlı hizmet sunmaktır.
Kadromuz : Çalışanlarımız SPK Değerleme Uzmanlığı Lisans belgeli olup, değerleme ile ilgili yapmış oldukları çok sayıda raporları bulunmakta ve mesleki tecrübe sahibidirler.
Hedefimiz : Takım anlayışı içindeki kadrosu ile gayrimenkul değerleme alanında kabul ve takdir edilen değerleme şirketi olmaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları