Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Otomasyon Teknisyeni
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
Kat Hizmetleri Şefi
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Barista - Lobby Bar
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Bulaşıkhane Görevlisi
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
Bartender
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Gece Temizlik Görevlisi / Meydancı

İstanbul Avrupa Yakası
 • 08.07.2021
 • 100 - 200
 • 8364 Görüntüleme
LE MERIDIEN HOTEL ETILER Gece Temizlik Görevlisi / Meydancı İş İlanı

İş Tanımı

 • Otelin belirtilmiş temizlik standartlarına uygun olarak genel alanlana dahil olan bütün alanların temizliğinden sorumludur.
 • Otel kuralları ve otel gereksinimleri doğrultusunda belirtilen zeminler için uygun temizleme kimyasallarını kullanmak ve tüm kimyasalların doğru bir şekilde etiketlendiğinden emin olmak,
 • Camlardaki, çerçevelerdeki ve pencere önündeki toz ve kirleri temizlemek,
 • Zeminlerin, koridorların ve arka plan alanların yönetmeliklerde ve prosedürlerde belirlendiği gibi temizlenmesi, cilalanması ve süpürülmesinden sorumludur,
 • Servis merdiven aralığından çöpleri toplar ve sadece izin verilmiş olan çöp toplama bölgesine atar,
 • Düşük maliyet sağlamak için tüm malzemelerin, ekipmanların, ikramların maliyetlerinin farkında olmak zorundadır,
 • Misafir odalarının temizlenmesinde oda görevlisine yardım eder,
 • İstenildiğinde mobilyaları taşır ya da yerlerini değiştirir,
 • Sezonluk ve kapsamlı temizlik görevlerini yerine getirir,
 • Konuk şikayetleriyle konuk memnuniyetini göz önünde bulundurarak anında sakinleştirme prosedürleri doğrultusunda ilgilenmek ve bakım sorunlarını rapor etmekten sorumludur,
 • Kayıp eşyaları bulundukları an Lost & Found standardına uygun şekilde süreci ilerletmek,
 • Konuk rahatlığından, görevli olduğu genel alanların kusursuz olarak temizliğinden ve eksiksiz olarak derlenip toplanmasından sorumlu olmak,Talep edildiğinde, kapsamlı temizlik yapmak, genel alandaki temizlik görevlerini üstlenmek,
 • İşinin önemi müşteri memnuniyetsizliğine sebep olacağından mesaiye gösterilen uyum konusunda son derece titiz davranmak,Üniformalı çalışmak,
 • Yöneticisi tarafından verilen diğer işleri yerine getirmek.

Aranan Nitelikler

Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Le Méridien Istanbul Etiler'de "Meydancı / Houseman ” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan  takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

•Tercihen Lise Mezunu,
•Tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer görevlerde bulunmuş,
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
•Başarının takım çalışması ile yakalanacağına inanan, güleryüzlü,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
WINDSOR HOTEL & CONVENTION CENTER İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
İstanbul Marriott Hotel Şişli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet
İstanbul Avrupa Yakası
27.12.2021
PROTEK VIP GÜVENLİKVE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

LE MERIDIEN HOTEL ETILER

Le Méridien Istanbul Etiler Hakkında

İstanbul’un en seçkin semtlerinden birinde bulunan ve iki kıta üzerinde panoramik manzarası ile Boğaz’ı seyreden Le Méridien Istanbul Etiler, ikonik bir mimarinin yanı sıra, İstanbul’un ilham verici kültürel çeşitliliğe sahip atmosferini yansıtır. Makyol İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin sahibi olduğu otel, Türkiye’deki ilk Le Méridien olma özelliğini taşıyor.

Boğaz ve şehrin ilham verici manzarasını sunan otel, uzun konaklamalar için tasarlanmış süitler de dahil olmak üzere 259 odasıyla kapsamlı bir çağdaş yaşam deneyimi sunuyor. Zamansız ve şık bir tasarım sergileyen tüm misafir odalarında özel Le Méridien yatakları bulunuyor ve odalar sundukları konfor ve geniş alanlar ile öne çıkıyor.


Otel; lobinin yaratıcı insanların sohbet edeceği, fikir alışverişinde bulunacağı bir sosyal toplanma yeri olarak yeniden yorumlandığı, Le Méridien Hub deneyimi sunuyor. Otelin mutfak deneyimi; Türk mutfağının geleneksel tatları ile evrensel lezzetleri dengeyle buluşturan menüsüyle La Torre Restoran, illy kahve ve yaratıcı içecekler sunan Latitude Bar ve İstanbul’un 34 kat üstünde 360 derece Boğaz ve şehir manzaralı Londra’nın en popüler barı L’Eclipse gibi eşsiz mekanlar sunuyor. Le Méridien Istanbul Etiler ayrıca, 766 metrekarelik bir balo salonu ve 9 bireysel salon içeren 2000 metrekarelik toplantı alanıyla; etkinlik, toplantı, kongre, konferans ve düğünler için de özgün bir yaklaşım sunuyor.


Sekiz terapi odası, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve gelişmiş spor salonuna sahip olan “Explore Spa ve Fitness” konuklarına egzotik bir ortamda rahatlama ve tazelenme fırsatı sunuyor.

İstanbul’da Sanatla İç İçe Bir Otel

Le Méridien’in UNLOCK ART™ programı, markanın bulunduğu şehirde iş birliği içinde olduğu çağdaş sanat merkezine ücretsiz erişim sağlar. İstanbul’da konuklar, UNLOCK ART™ program ortağı olan İstanbul Modern’de sanatın kapılarını aralayabiliyor.

Le Méridien Istanbul Etiler, girişinde bulunan Krank Art Gallery ile Ekim 2018’den beri yaptığı işbirliği ile otel misafirleri ve çalışanlarına çağdaş sanat için farklı bir perspektif sunuyor.

Marriott International’dan Le Meridien Istanbul Etiler’e “Yılın Oteli” Ödülü


İstanbul Boğazı hattında yer alan konumu ve sanat, eğlence, alışveriş merkezlerine yakınlığı ile önemli bir buluşma noktası olan Le Méridien Istanbul Etiler, prestijli bir ödül olan ‘Marriott International General Manager Awards’  Avrupa Bölgesi Ana Markalar kategorisinde “2017 Yılının Oteli” ödülüne layık görüldü.

Ülkemiz adına gurur duyuyoruz


Ödülün duyurusunu Marriott International Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Pankaj Birla’nın yaptığı Le Méridien Istanbul Etiler ve Sheraton Istanbul Levent Genel Müdürü Uygar Koçaş, “500’ü aşkın otel arasında En İyi Otel seçilmemiz işletmemiz kadar ülkemiz açısından da gurur duyulacak bir iş olarak dikkat çekiyor. Misafirlerimizin konaklamalarına daha fazla değer katabilmek için yenilikçi yaklaşımlarımız ve her bir ekip üyemizin işine tutkuyla bağlı olmasının bize ‘Avrupa’nın En İyi Oteli’ ödülünü getirdiğini düşünüyorum. Misafirlerimize yaklaşımımız ve detaycı, proaktif ve üstün hizmet anlayışımız sayesinde rakiplerimizden ayrışarak bir adım öne çıkıyoruz. Bu çok değerli ödülü kazanmak, ileride daha da büyük başarılar elde etmek üzere tüm ekibimiz için büyük bir motivasyon kaynağı oldu” dedi.


 Marriott International Hakkında

Marriott International, Inc; Bethesda, Maryland, ABD merkezlidir ve 134 ülke ve bölgede yer alan, 30 önde gelen markası ile 7,300'den fazla otelden oluşan bir portföyü kapsar. Marriott, dünyanın dört bir yanındaki otel ve tatil köylerini işletir ve lisanslar. Ayrıca Marriott International Dünya’nın en büyük sadakat programı olan Marriott Bonvoy ile 141 milyondan fazla üyeye ayrıcalıklı hizmet verir. Daha fazla bilgi için lütfen www.marriott.com adresindeki internet sitemizi, şirket ile ilgili en son haberler için ise www.marriottnewscenter.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, Facebook ve Twitter ve Instagram'da @MarriottIntl hesabımızı takip ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları