GIDA TEKNİKERİ

  • 15.02.2021
  • 0 - 50
  • 466 Görüntüleme

İş Tanımı

TEKİRDAĞ - ŞARKÖY - HOŞKÖY'DE BULUNAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE GIDA TEKNİKERİ 
ALINACAKTIR. TERCİHEN YAKIN BÖLGEDE OTURAN (ERKEK ADAYLAR İÇİN KALACAK YER MEVCUTTUR)

Aranan Nitelikler

- ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK

- KONUSUNDA DENEYİMLİ OLMAK

- OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KUTMAN ŞARAPLARI
Tekirdağ - Şarköy
Bugün
ASMAR HOLDİNG A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu, Kocaeli
31.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZKAYNAK MADEN SUYU TİCARET LTD ŞTİ

-Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu sektöründe önemli bir konuma sahip olan Özkaynak, faaliyetlerine ilk olarak 1968 yılında başladı ve 1972 yılında da Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerini kurdu. Sektörde teknik altyapısı, teknolojisi, kalitesi ve güvenilirliği ile önemli bir yer edinen Özkaynak, kısa zamanda hızla gelişerek Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu üretimi ile pazarda söz sahibi olmuştur. 2003 yılında Tekirdağ fabrikasının temelini atarak, 2004 yılı başlarında üretime başlayan “Özgü” marka Mineralli Maden Suyu ile sektörünün büyük ve lider grubu haline gelmiştir. Başarılı çalışmaları ile Özkaynak, 2002 yılında TÜV EN ISO 9001 2000 sertifikası ile kalitesini belgelemiş, sektördeki başarısını pekiştirmiştir.

-“Kalite Kontrol Edilmez, Üretilir!” ilkesi ile yarattığı Özkaynak ve Özgü markaları ve 20 farklı ambalaj şekli ile müşterilerine hizmet eden; aynı zamanda yaygın bir pazarlama ağına da sahip olan Özkaynak, 2004 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” ödülüne layık görülmüştür.

-Tamamen yerli özsermaye ile kurulmuş olan ÖZKAYNAK SU ŞİRKETLER GRUBU, sektörde söz sahibi olan ve yaptığı öncü atılımlar ile lokomotif konumunda olan bir kuruluştur.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları