Gömülü Yazılım Uzmanı

Konya Karatay, Türkiye
  • 23.09.2022
  • 0 - 50
  • 91 Görüntüleme
AKINSOFT Gömülü Yazılım Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye'de Yazılımın Öncüsü Olan AKINSOFT Genç ve Dinamik Kadrosuna Değer Katabilecek, AKINROBOTICS İnsansı Robot Fabrikası Şubesinde '' Gömülü Yazılım Mühendisi'' olarak görev almak üzere çalışma arkadaşları arıyor..

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
*C ve C++ programlama dillerini iyi derecede bilen,
*Dijital ve analog sinyal işleme algoritmalarına hâkim,
*Dijital ve analog devre elektroniği bilen (tercihen),
*STM32 mikrodenetleyicilerine hâkim ve tecrübe sahibi,
*Gerçek zamanlı işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi (RTOS, Micro-ROS vb.),
*Custom Bootloader alanında çalışmış (tercihen),
*Kontrol algoritmalarına hâkim,
*Fırçasız DC (BLDC) ve/veya sabit mıknatıslı senkron motorların (PMSM) sürüş bilgisi ve deneyimine sahip olan(V/F, DTC, FOC vb.)  (tercihen),
*Haberleşme protokollerine hâkim (USB, CAN, UART/USART, I2C, SPI, ETHERNET vb.),
*Konya ilinde ikamet eden/edebilecek olan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya, Türkiye
Bugün
Konya - Selçuklu, Konya, Türkiye
Bugün
Konya - Selçuklu
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

AKINSOFT

-Akınsoft, Türkiye merkezli yerli yazılım şirketidir. ERP ve sektör bazlı yazılımları bulunmaktadır. Yazılım alanında başta Wolvox ERP ve CafePlus programları gelmektedir. Aynı zamanda insansı robot ve yazılımları alanında çalışmaları bulunmaktadır.

-Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

-Biz AKINSOFT olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

-2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

-Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

-Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz. Biz 25 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

MİSYONUMUZ
  • Müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına, ülkemizde ve tüm dünyada AKINSOFT Çözüm Ortağı Ağı'nı kurmak ve tüm sektörlere yüksek teknoloji ulaştırmaktır.
VİZYONUMUZ
  • “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesini prensip edinerek ülkemizde yüksek teknolojinin öncüsü olmak ve dünyaya AKINSOFT olarak ‘biz de varız’ demektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları