Görsel Sanatlar Öğretmeni Alımı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 14.01.2021
  • 100 - 200
  • 1209 Görüntüleme

İş Tanımı

ÖZEL AY EĞİTİM KURUMLARI Anaokulu ile 1998 yılında sektörde yerini almıştır. 2014 yılından itibaren de İlkokul, Ortaokul ile ve 2018 de Hazırlık Sınıfı Bulunan Anadolu Lisesi yatırımları ile başarılı adımlarla büyümeye devam etmektedir.Kurucumuz Saadet BADEM’İN uluslararası düzeyde vizyoner yaklaşımı ile yakın gelecekte ülkemizi ve tüm dünyayı yönetecek ve şekillendirecek insanlar; hayal gücü örselenmemiş, farklılıklarına saygı duyulmuş, yaratıcılığı ve yetenekleri desteklenmiş, cesur, dogmalardan uzak bilimsel ve nesnel düşünebilen; yani ÇOCUKLUĞUNU YAŞAYABİLMİŞ ve DEĞER VERİLMİŞ kişiler olması vizyon olarak yapılandırılmıştır.900 öğrenciye eğitim ve öğretim verilen kampüste;  geniş derslikler, kütüphane, teknoloji ve sanat atölyeleri, açık ve kapalı spor alanları ve gösteri salonlarının donanımı ve fiziki büyüklüğü ile öğrencilere verilen değer, kampüsün her köşesinde hissedilmektedir.

Yukarda tanımlanan okulumuzun
2021-2022 Eğitim- Öğretim yılında  bünyesinde görevlendirilmek üzere;

 

*GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

alınacaktır.

 NOT: Adayların pedagojik formasyona sahip olmaları ön koşuldur. 
https://www.aykoleji.k12.tr/

 

Aranan Nitelikler

Sanat eğitiminin, diğer disiplinlerden farklı bir yaratma süreci vardır. Nitelikli bir sanat eğitimi için sadece bilgi ve becerilerin öğrencilere kazandırılması yeterli değildir, önemli olan bireyin farklı fikirleri sentezleyip ortaya ürünler çıkararak yeteneğini geliştirmesi, kazandığı bu davranışları gerektiği zaman ve gerektiği yerde uygulayabilmesidir. 

Gelişen dünyada toplumların ihtiyaç duyduğu bireylerin yetiştirilmesi, öğrencilerin kendi öğrenmelerini kurgulayıp yönlendiren, öğrencilerin eğitim öğretim etkinliklerine ilişkin tutum ve düşüncelerini denemelerine olanak sağlayan, onları güdüleyerek verimliliklerini ve performanslarını arttırabilecek düşünce ve davranışlar kazanmaları yönünde yardımcı olan öğretmenler arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Afyon, Antalya, Balıkesir, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Kayseri, Kilis, Muğla, Ordu
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
30.09.2020
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
DEMRE EĞİTİM YAYINCILIK GIDA ULAŞTIRMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ESENYURT KIRAÇ SINAV KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
KAVRAM EĞİTİM VAKFI
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
Tac Özel Öğretim Kursu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ OKULLARI -KAĞITHANE-EYÜP-GOP-ESENYURT-ÜSKÜDAR
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
FORM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL AY KOLEJİ

Okul öncesi kurumlarda elde dilen deneyim ve başarı sonucu, veli talepleri de değerlendirilerek 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında, Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1058 Sokak, No: 40 Küçükköy adresinde aynı kurucuya bağlı AY Koleji (ilk ve ortaokul) eğitim öğretime başladı. 2018 – 2019 Eğitim-Öğretim yılında, Anadolu Lisemiz (hazırlık sınıfı bulunan) faaliyete başladı.Özel AY Eğitim Kurumları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’ne bağlı özel okullar statüsündedir.

Ufukta ; Alanında yetkin ve uluslararası bilinirliği ve saygınlığı olacak donanımda  Yatılı ve Gündüzlü çocuk eğitecek kapasitede Fen lisesi, Anadolu lisesi ve Güzel sanatlar lisesi hizmete açmayı hedeflemektedir,

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları