Grafik Tasarım Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece
  • 07.10.2020
  • 0 - 50
  • 891 Görüntüleme
FİKİR FABRİKASI REKLAM OZALİT MATBAA Grafik Tasarım Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Fikir Fabrikası olarak İstanbul Büyükçekmece'de Reklam, Ozalit ve Matbaa hizmetleri veriyoruz. 

Kartvizit, katalog, broşür, afiş, menü, billboard, araç giydirme, cam giydirme, tabela, dergi, gazete olarak geniş bir tasarım yelpazemiz var...

Aranan Nitelikler

Deneyimli Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz. 
Reklam, Matbaa ve Ozalit hizmeti veiryoruz ve buradaki tasarım çalışmalarına aşina olan arkadaşlar tercihimizdir. Bay bayan olabilir. Maaş ve diğer şartlar yüz yüze mülakat esnasında konuşulacaktır. Adayların varsa portfoliosu ile gelmesi ya da önden mail atması iyi olur. Yüzyüze görüşmeye gelen adaylarımızdan firmamız içerisinden küçük bir tasarım örneği istiyoruz.

NOT: UZAK BÖLGELER TERCİHİMİZ DEĞİLDİR. BÜYÜKÇEKMECE, BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT bölgeleri ilk tercihimiz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GÜLEÇ HOLOGRAM ETİKET VE MATBAACILIK
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
24.09.2020
istanbullmat matbaacılık iç ve dış tic. ltd. şti
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÖZŞAHİN TEKSTİL LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Kopuzlar Giyim Tekstil
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
DEMİRÖREN MEDYA
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
SOLA STORE
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

FİKİR FABRİKASI REKLAM OZALİT MATBAA

Ticari hayatımızın, ticari ahlakımızın ve yaratıcı fikirlerimizin temeli 1960 yılına, dedemiz Ahmet Karayün’e yani nam-ı diğer Çolak Pehlivan’a dayanmaktadır.Ticari zekası hayli yüksek olan dedemiz, evvela atıyla köy köy dolaşarak yumurta, peynir süt gibi ürünleri toplayıp, çarşıda satmaya başlar.Dürüstlüğüyle nam salan Çolak Pehlivan, o dönemde büyük bir girişimcilik ve cesaret örneği göstererek yaşadığı Sefalık Köyü’ne bir bakkal dükkanı açar.Dükkanı kendi döktüğü tuğlalarla, kendi eliyle inşa eder. Sene 2015 olmasına rağmen hala köyümüzde müstakil bir bakkal yoktur ve dedemizin ileri görüşlülüğü, dürüstlüğü hala dilden dile söylenir.Bir bayram sabahı bakkalında satmak üzere atına binerek, çarşıya, helva almak üzere yola çıkar.Belli bir zaman sonra atı geri döner ama kendisi yoktur.Çok geçmeden ölüsü bulunur. Parasını çalmak için canına kıyarlar Çolak Pehlivan’ın.Ve bakkal kapanır.Ve babamız henüz 2 yaşındadır.2 yaşında babasız kalan Nezir Karayün, yani bizim babamız; çalışma hayatına erken başlar. İnşaatlarda çalışır; Spor hocalığı ve nihayet Gazetecilik. Bir başına mücadelesi bizim büyümemizle ekip mücadelesine dönüşür. Ve babasından aldığı mirası; dürüstlük, ticari girişim; bize aktarır. Böylelike Ahmet, Duygu, Oğuzhan ve Mustafa’nın baş harflerinden oluşan ADOM Ajans 1998 yılında doğar.16 yılını dolduran Adom Ajans’ı yenileme, modernize etme ve bir marka haline getirme görevi artık gençlerindir. Halen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Nezir Karayün’ün girişim fikirlerimize sınırsız bir destek vermesiyle 2013 yılında Fikir Fabrikası doğar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları