Grafik Tasarımcısı

Ankara
  • 01.04.2021
  • 0 - 50
  • 586 Görüntüleme

İş Tanımı

ÜNİVERSİTE MEZUNU, GRAFİK TASARIM ALANINDA DENEYİMLİ, SOSYAL MEDYAMIZI YÖNETEBİLECEK, PREZENTABL , GÜLERYÜZLÜ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN  ADAYLARIN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ.

Aranan Nitelikler

AKTİF ARAÇ KULLANABİLECEK,
ÜNİVERSİTE MEZUNU,
TERCİHEN GRAFİK TASARIM MEZUNU,
SOSYAL MEDYA YÖNETEBİLECEK,
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
PREZENTABL,
GÜLERYÜZLÜ,
SOSYAL MEDYA YENİLİKLERİNE HAKİM,
GÜNCEL PİYASA BİLGİSİNE SAHİP  

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Dün
Ankara - Çankaya
Bugün
Temkom Elektronik A.Ş
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ ERZİNCAN
Erzincan, Türkiye
Bugün
DEHA KİTAP A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR KOLEJİ
Ankara
16.03.2021
Janet Digital Agency Reklam Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Hafta
Temkom Elektronik A.Ş
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
Tandemir Kozmetik Medikal
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 25 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları