Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kaynakçı
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Süleymanpaşa
Dün
İş Makinesi Operatörü
ÇETİN GROUP
Gaziantep
Dün
İş Makinesi Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Süleymanpaşa
Dün
Yangın Güvenlik Uzmanı
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
CNC Operatörü
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Güvenlik Görevlisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 09.04.2021
  • 50 - 100
  • 2003 Görüntüleme

İş Tanımı

ŞİŞLİDE BULUNAN OTEL PROJEMIZE GÜVENLİK ALIMI YAPILCAKTIR ÖGG KIMLIK KARTLI 

Aranan Nitelikler

ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK ( ŞİŞLİ OTEL PROJEMİZ ) ŞİŞLİDE BULUNAN OTEL PROJEMİZE
ÖGG KIMLIK KARTLI PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR
X - RAY VE KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖR TECRÜBESİ OLMASI
ARAÇ ALTI ARAMA TECRÜBESİ OLMASI
TERCİHEN ÖTEL VE AVM TECRÜBELİ OLMASI
KARŞİLAMA VE YÖNLEDİRME YAPACAK KADAR İNGİLİZCEYE KELİMELERİNE VAKIF OLMASI
BOY 1.70 VE ÜSTÜ / BOY VE KİLO ORANTILIULAŞIM SORUNU OLMAYAN
ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ TECİLLİ ALINMIYOR
2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OFF SİSMENİNDE 12 SAAT ÜZERİNDENİMKANLAR : 3260 MAAŞ + 268 TL BEKAR AGİ + 400 TL MULTİNET YEMEK KARTI   OTELDEN YEMEK İMKANI VARDIR ( GÜNDÜZ VARDİYASINDA 2 ÖGÜN GECE VARDIYASIN 1 ÖGÜN YEMEK IMKANI VARDIR )TOPLAM HAKEDİŞ (BEKAR AGİSİ DAHİL ) : 3928 TL + PROJEDEN YEMEKKRİTERLERE
UYGUN ADAYLARIN İLETİŞİM KURMASI  RİCA OLUNURBAŞKA PROJEMİZE ALIM YOKTUR

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TEMKOR GÜVENLIK KORUMA HİZMETLERİ AŞ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Hafta
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SOMERSET MASLAK İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
06.04.2021
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
GKS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GKS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Biltur Catering ve Gıda A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Biltur Catering ve Gıda A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları