Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Dikim Operatörü - Singerci
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Preshane Ustası
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
CNC Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Forklift Operatörü Belgeli
ÇETİN GROUP
Kırklareli
Bugün
Enjeksiyon Makine Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Güvenlik Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası
  • 18.10.2021
  • 50 - 100
  • 1879 Görüntüleme

İş Tanımı

ÖZEL GÜVENLİK KIMLIK KARTLI GÜVENLİK MÜDÜR ALIMI

Aranan Nitelikler

ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK ( GÜVENLİK MÜDÜRÜ )KEMERBURGAZDA BULUNAN SİTE PROJEMİZE ÖZEL GÜVENLİK KIMLIK KARTLI GÜVENLİK MÜDÜR ALIMI YAPILCAKTIRÖNLİSAN YADA LİSANS MEZUNU ( HERHANGİ BİR BÖLÜMDEN ÜNV. MEZUN OLMASI )B SINIF EHLIYET VE AKTIF ARAÇ KULLANAN ( PROJEDE DEVRİYE ARAÇI VARDIR )GÜVENLİK MÜDÜRÜ TECRUBESİ OLMASISEKTÖREDE EN AZ 2 YIL GÜVENLİK MÜDÜRÜ - YÖNETİCİ POZİSYONLARINDA GÖREV YAPANTERCİHEN SİTE VE KONUT PROJELERİNDE GÖREV YAPMASIKARŞILAMA , SEVK İDARE VE YONLENDİRME İLGİLİ SÜREÇLERİN PLANLAMASIKENDİNE BAĞLI OLAN EKİBİN GÖREV PLANLAMASININ YAPILMASIİMKANLAR : 2 BÖLGEDEN SERVIS IMKANI VARDIR ( SULTANGAZİ 50. YIL – SANKO – CUMHURİYET MAH. – KÜÇÜKKÖY ELMA BAHÇESİ – GAZİ MAH. – ALİBİYEKÖY – NURTEPE İSKİ – ÇOBANÇEŞME – YEŞİLPINAR - ARNAVUTKOY ( TAŞOLUK – MERKEZ VATAN EMLAK – ŞİRİNDERE – BOLLUCA )ÇALIŞMA SİSTEMİ : 5 GÜN ÇALIŞ 2 GÜN İZİNÇALIŞMA SAATİ : 08 : 00 - 18 : 00

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PROTEK VIP GÜVENLİKVE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
AYASOFYA HÜRREM SULTAN HAMAMI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MAGNA TURİZM VE OTELCİLİK ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Bugün
SWAT GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları