Halkla İlişkiler Destek Personeli /Kavacık Kurs

İstanbul Anadolu Yakası
  • 22.06.2020
  • 50 - 100
  • 768 Görüntüleme

İş Tanımı

Kültür Eğitim Kurumları KAVACIK Kursumuzda görevlendirilmek üzere, Halkla İlişkiler Destek Personeli alımı yapılacaktır.

 

Halkla İlişkiler Destek Personeli ; görevli bulundukları kurslarımızda tüm kayıt süreçlerinde aktif rol alır.


Aranan Nitelikler

*Meslek Yüksekokulu Mezunu,
*Prezantabl, 
*Diksiyonu düzgün, 
*İkna kabiliyeti yüksek, 
*Telefonda iletişim kurabilecek,
*MS Office (word, excel) programlarına hâkim, 
*Halkla İlişkiler ve Satış tecrübesi olan,
*Cumartesi – Pazar günleri mesai yapabilecek,

 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Eğitim Bilimleri

Hakkımızda

Eğitim Bilimleri, yüksek standartlarda eğitim kalitesini, bilimi, kültürel gelişimi merkezine alan sürekli gelişime açık dinamizmi ve hayata donanımlı bireyler kazandırma vizyonu ile 50 yıldır eğitim sektöründe hizmet sunmaktadır.

Eğitim Bilimleri Okullarımızın temelini oluşturan ve bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip tecrübeli ve güvenilir öğretmen kadromuz ve etkin rehberlik anlayışımızla eğitim vermekteyiz. Akademik eğitim anlayışımız doğrultusunda; Türkiye’nin birçok ilinde bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve kurslarımızla, iyi eğitim görmüş, ülke değerlerine sahip çıkan ve uluslararası vizyona sahip, geleceğin “Eğitimli” bireylerini yetiştirmekteyiz.

Eğitim faaliyetlerimiz, sınav başarısının yanı sıra öğrencilerimizin anlama, kavrama, bilgiyi kullanma, akıl yürütme, mantıklı-eleştirel düşünebilme ve dil becerilerini geliştirebilme amacını taşımaktadır.

Elli yıldır bu vizyonla yetiştirdiğimiz, örnek alınacak başarılara ve birinciliklere imza atan öğrencilerimiz, sürdürülür başarılarımızda en güçlü motivasyon kaynağımızdır. Bu motivasyon gücüyle; şubelerimizi Anadolu’nun her köşesine taşıyarak tüm Türkiye’de “Eğitimli” öğrenciler yetiştirmeyi, gelecek için sağlam bir akademik eğitim altyapısı sunmayı ve eğitime yön vermeyi hedeflemekteyiz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları