Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Eğitim Koordinatörü
Özel Aksaray Hasandağı Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Ltd.Şti
Aksaray - Merkez
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Halkla İlişkiler Uzmanı

Aksaray
 • 09.06.2020
 • 50 - 100
 • 2107 Görüntüleme
Özel Aksaray Hasandağı Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Ltd.Şti Halkla İlişkiler Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

 1. ÖZEL AKSARAY BİLİM TEKNİK KOLEJİNDE  GÖREVLENDİRMEK ÜZERE ;

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda kaliteli hizmet anlayışı ve veli memnuniyetini ön planda tutarak eğitim sistemimizi tanıtacak, Kuruma öğrenci kazandırmak, mevcut öğrenci sayısını arttırmak, Reklam tanıtım, Veli karşılama, Öğrenci ve ofis işleri yapabilecek ''HALKLA İLİŞKİLER UZMANI'' aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

 • İnsan Kaynakları mezunları,
 • İkna kabiliyeti yüksek ve özgüveni tam,
 • İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen,
 • Başarı odaklı, hırslı,
 • Analitik düşünebilen,
 • Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik,
 • Giyimine özen gösteren,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek,
 • Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek,
 • Özel okul ya da dershane tecrübeli,
 • İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dökümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Prof.Dr.Haldun KAMBUROĞLU
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
AKPORT MAKİNE
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ERAPLAST ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
BÖRÜ SPOR FAALİYETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Son 1 Hafta
BÖRÜ SPOR FAALİYETLERİ LTD. ŞTİ.
Ankara
Bugün
ABGAR ÖZASİ MÜCEVHERAT
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Bugün
SERVE TEKSTİL SAN TİC LTD
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SMMM BURHAN UCA
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Mersin(İçel)
Bugün
HEVI AI SAGLIK YAPAY ZEKA VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Özel Aksaray Hasandağı Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Ltd.Şti

-U¨lkemiz endu¨strisinin en o¨nemli ihtiyacı olan nitelikli bireylerin yetis¸tirilmesi amacıyla Organize Sanayi Bo¨lgelerinde “O¨zel Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri” kurulması, gelis¸tirilmesi ve yaygınlas¸tırılması devletin o¨ncelikli hedeflerini olus¸turmaktadır.

-“Aksaray Bilim Teknik Koleji” adı altında; ilimizin ve OSB’nin ihtiyacı olan nitelikli bireyler yetis¸tirecek bir egˆitim kurumu ac¸ılmıs¸ olup 11 Eylu¨l 2017 itibariyle egˆitim o¨gˆretim hizmetine bas¸lamıs¸tır.

-Okul, o¨zel okul olmasına yani kolej egˆitimi vermesine ragˆmen; VELI· HI·C¸BI·R U¨CRET O¨DEMEYECEKTI·R. Mesleki eğitim öğretimde edindigˆimiz tecru¨belerimizi, yetis¸mis¸ o¨gˆretmen kadrolarımızla ve okulumuzla bu¨tu¨nles¸tirerek o¨gˆrencilerimizin daha nitelikli yetis¸melelerini ve sanayimize katılımını sagˆlıklı bir s¸ekilde gerc¸ekles¸tirmelerini hedefledik. Okulda gerek fen-matematik agˆırlıklı zorunlu derslerde gerekse sec¸meli derslerde u¨niversite sec¸me sınavına yo¨nelik hazırlık programları uygulanacaktır. Hafta sonları etüt programları uygulanarak o¨gˆrencilerimizin haftasonlarında da soru çözme becerilerini geliştirmek amaçlanmıştır.

-Okul sanayi is¸birligˆi ile 4 yıllık egˆitim sonucunda dogˆrudan is¸ hayatına atılmak isteyen o¨gˆrencilerimiz gu¨nu¨mu¨z teknolojisinde endu¨strinin ihtiyac¸larına cevap verebilecek yeterlilikte yetis¸tirilecek ve o¨gˆrencilerimizden bas¸arılı olanlar alanlarına go¨re MU¨HENDI·SLI·K FAKU¨LTELERI·NE o¨ncelikli olarak go¨nderilecektir.

-Kolejimiz o¨gˆrencileri digˆer faku¨ltelere giderken hic¸bir puan ve hak kaybına ugˆramazken mu¨hendislik faku¨ltelerine giderken ek puan alabildikleri gibi sadece kendilerine o¨zel u¨niversitelerin teknoloji fakültelerine ait (M.T.O.K ) kontenjanlarından öncelikli olarak faydalanabileceklerdir. Kolejimiz, mu¨hendislik faku¨lteleri hedefi olan o¨gˆrencilerimize c¸ok o¨nemli avantajlar sunan bir egˆitim kurumudur.

-I·limiz ve OSB’nin genel ihtiyacı dikkate alınarak Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon,Makine Teknolojisi,Kimya Teknolojileri, Metal Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri ve Motorlu Arac¸lar alanları ac¸ılmıs¸ olup daha sonraki yıllarda alanlarımız ihtiyaca göre güncellenecektir.

Misyonumuz;
 • Öğrencilerimize çağın yaşam koşullarına uygun mesleki ve teknik eğitim hizmeti vererek, estetik ve ahlaki değerler paydasında buluşmuş, Atatürk ilke ve inkılâpları ışığında hayat boyu öğrenme ilkesini benimseterek yetişmelerini sağlamak.

Vizyonumuz;
 • Türkiye’nin geleceğinde etkin rol oynayan, yenilikçi, öncü, mesleki ve teknik eğitimin endüstri ile iç içe olduğu bir eğitim kurumu olabilmek. Eğitimde okul-aile işbirliği, aile-eğitim programları ve rehberlik hizmetleriyle öğrencilerimizin geleceğe yüksek aidiyet ve özgüvenle adım atmalarını hedefliyoruz. Her öğrenciyi kendi potansiyelini en üst düzeyde kullanabilir hale getirmeyi, güvenli ve düzenli bir ortamda yalnızca akademik başarıya odaklı değil, sosyal, sanatla iç içe, yaratıcı, üretken, özgüven sahibi bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda okulumuzda öğrenci merkezli çağdaş yöntemleri kullanan, uluslararası eğitim fırsatları sunan, gelişmelere açık, dünya standartlarına uygun ortamlarda öğretim yapılmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları